Eskişehir'de Dehşet Veren Olay! Bir Aile Katledildi! Anne, Baba ve 4 Yaşındaki Çocukları...
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Eskişehir’de Dehşet Veren Olay! Bir Aile Katledildi! Anne, Baba ve 4 Yaşındaki Çocukları…

GÜNDEM

17 Şubat 2021 Çarşamba 14:17:10

Eskişehir’de Dehşet Veren Olay! Bir Aile Katledildi! Anne, Baba ve 4 Yaşındaki Çocukları…

Eskişehir’de bir aile katledildi. Anne baba ve 4 yaşındaki oğullarının cansız bedenleri evlerinde bulundu. Bıçaklanarak öldürüldükleri belirlenmiştir. Peki aile neden ve kim tarafından öldürüldü? İşte olayın detayları…

Eskişehir’ de dün akıllara durgunluk veren olay yaşandı. Yaşanan olayda bir aile katledildi. Anne baba ve 4 yaşındaki çocuklarının olduğu aile evlerinde ölü olarak bulundular. Akıllara durgunluk veren olayın neden yaşandığı ve neden kim tarafından öldürüldüklerine dair araştırmalar sürüyor. Evlerinde bıçaklanmış halde ölü bulunan ailenin ölümüne dair araştırmalar ve soruşturmalar sürüyor. Olayla ilgili araştırmalar sürmektedir. İşte detaylar…

İŞTE KORKUNÇ İDDİA!

Eskişehir’de dün anne baba ve 4 yaşındaki çocuklarından oluşan bir aile katledildi. Katledilen aileden, Emel Tokkal, İlkay Tokkal ve 4 yaşındaki çocukları A.D.T,  ulaşamayan yakınları, evlerinde bıçaklanmış halde ölü olarak bulundular. Yakınlarının ihbarı üzerine bölgeye giden ekipler, 3 kişinin cansız bedeni ile karşılaştı. Yaşanan dehşet veren olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatılmıştır. Yaşanan olayla ilgili detaylar, Müge Anlı’nın programında canlı yanında, korkunç 3’lü infazla ilgili korkunç bir iddia ortaya atılmıştır. Yaşanan olaydaki katil zanlısının, İlkay Tokkal’ın ilk eşinden olan çocuğu Buğra isimli kişi olabileceği iddiaları ortaya ayılmıştır.

ÇİLİNGİR GÖRDÜĞÜ DEHŞET VEREN OLAYI ANLATTI!

Dün Eskişehir’de yaşanan olayda baba, anne ve 4 yaşındaki çocuklarının ölü bulunmaları üzerine, ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri gözetiminde evin kapısı çilingir Ahmet Boz tarafından açıldı. Boz gördükleri karşısında dehşete kapıldı. Gördüklerini işte bu şekilde anlattı;

Olay yerine giden çilingir Boz olay yerinde karşılaştıklarını anlattı. Boz dün 13.45 saatlerinde iki arkadaşın kendisine geldiğini belirterek, Kızı, annesine ulaşamadığı için, evlerinin kapısını açmasını istedikleri için geldiklerini anlatan Ahmet Boz, “Ben o kapıyı açarım, ancak polis gelmeden açamam dedim. Ben 155’i aradım. Polisler kayıt açılmasını istedi. Kızı kayıt açtı. Sonra polisler geldi. Uzun uzun zile bastık. Kapıda zorlama yoktu. Önce zehirlendiler ya da tatile gittiler sandık. Kapıyı biraz zorlanarak açtık. Kapıyı açınca ilk önce İlkay abinin cesedini gördüm. Kapının orada yerde yatıyordu zaten. Yakınları girmek istedi. Buna engel oldum. Yerlerdeki kanlar kuruydu. Akşam 8 gibi Doruk durmamış. Komşudan tablet almışlar. Yenge hanım lahmacun istemiş. Doruk’un vücudu tanınmaz halde.

Gece uyuyamadım. İlkay abinin ilk eşindeki oğlu ile sıkıntıları vardı. Cinnet geçiren biri kendine o kadar zarar veremez. Bence bu olay bir cinayet. Ben bu zamana kadar böyle bir olay görmedim. İlkay abi kapı girişinde Emel abla ve Doruk salonda yerdeydi. Evin her yeri kandı. İçerde bayağı bir arbede yaşanmış. İçerideki odalardan kapının biri kırıktı” ifadelerini kullandı.

“BU İNSANLIK DIŞI BİR DURUM”

Yaşanan bu dehşet veren olayın karşısında gözlerine inanamadığını belirten çilingir Ahmet Boz, “Burada bizle büyüyen bir çocuktu. O çocuğa yapan başkasına neler yapardı. O eve geçen hafta taşındılar. Karı, koca ve çocuk dükkana gelir, öyle eve giderlerdi. İlkay abi hep gülerdi. Maddi olarak herkes krizde. Sıkıntı yaşadığını biliyordum. Önceki eşinden olan oğlu ile sıkıntı yaşıyordu.

İlkay abi daha önce İzmir’de yaşıyordu. 6 yıl önce buraya taşınmış. Zaten bir gün önce de biz saat 11.00 sıralarında selamlaşmıştık. Akşam da 07.30 gibi dükkânı kapatıp eve gitmiş zaten. Eve yemek sipariş etmişler, evin girişinde yemekler vardı. Evin içi çok kötü haldeydi. Bu insanlık dışı bir durum. Hele ki çocuğa yapılan zulüm çok kötü. Doruk bizim dükkânın önünde bisiklete biner gezinirdi. Ben sabahlara kadar uyuyamadım. Bir anda çocuğu o halde gördüm. Anlatamam, anlatılacak gibi değil. Allah kimseye böyle bir şey göstermesin” ifadelerini kullandı.

OLAY NASIL OLMUŞTU? CANSIZ BEDENLERE NASIL ULAŞILDI?

Eskişehir’de dün anne, baba ve 4 yaşındaki çocuklarına ulaşılamaması üzerine aile, evlerinde bıçaklanmış bir şekilde ölü olarak bulunmuşlardır. Bu olayla beraber alınan bilgilere göre, öldürülenlerden anne Emel Tokkal’a, ilk evliliğinden olan kızı ulaşamaması üzerine durumu Eskişehir’de bulunan arkadaşlarına haber vermişlerdir. Ulaşılamayınca eve gelen arkadaşları olaydan şüphelenerek çilingir çağırarak yardım istemişlerdir. Eskişehir Hamamyolu Caddesi’nde bulunan bir binanın 6. katında yaşadıkları eve gelen çilingir, evi polis olmadan açmayacağını söylemesi üzerine polis ekiplerine haber verilerek olay yerine polis ekipleri gelmesi üzerine kapı açılmıştır.

İlkay Tokkal’ın kapı girişinde telefoncu dikkanı vardı. Baba İlkay (42) cesedi kanlar içinde bulunmuştur.  Polis ekipleri içeri girdiklerinde anne Emel Tokkal (41) ve 4 yaşındaki çocukları A.D.T.’nin cesedini ise oturma odasında bulunmuştur. Olay yerinde yapılan ilk incelemelere  göre üç kişinin vücudunda çok sayıda bıçak darbesi olduğu tespit edilmiştir. Olay yerinde çok sayıda polis ekibi sevk edilmiştir.

Kesin ölüm nedenleri yapılan otopsinin ardından belli olacaktır. 3 saat süren detaylı araştırmanın ardından anne, baba ve çocuklarının cansız bedenleri otopsi için Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılmıştır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı