Emeklilere Eylül ayında 2650 Lira ödeme yapılacak! Bu ödemeyi hemen alın!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Emeklilere Eylül ayında 2650 Lira ödeme yapılacak! Bu ödemeyi hemen alın!

GÜNDEM

12 Eylül 2020 Cumartesi 21:07:24

Son Güncelleme: 12/09/2020 21:07:46

Emeklilere Eylül ayında 2650 Lira ödeme yapılacak! Bu ödemeyi hemen alın!

Emekli vatandaşlarımız için her geçen gün yeni sürprizler geliyor, özellikle 2020 yılı içerisinde milyonlarca TL sadece emekliler için bütçe ayrılmıştı. Emekli vatandaşlarımızın Ağustos ayı içerisinde kayıt yapmaları halinde üç yıl içinde 2,650 TL alabilecekleri ifade edildi

Emekli vatandaşlarımız için her geçen gün yeni sürprizler geliyor, özellikle 2020 yılı içerisinde milyonlarca TL sadece emekliler için bütçe ayrılmıştı. Emekli vatandaşlarımızın Ağustos ayı içerisinde kayıt yapmaları halinde üç yıl içinde 2,650 TL alabilecekleri ifade edildi. Bankalar her üç yılda bir emekliler için güzel promosyonlar veriyor, tek şart ise kendi bünyelerinden emekli maaşlarını almaları. Üç yıl boyunca tek bankada kalma taahhütünüze ilgili bankalardan 2,650 TL ödeme alabilme ihtimaliniz var. Ancak yukarıda bahsettiğimiz gibi kesinlikle anlaşma yapılan bankadan 3 yıl içerisinde herhangi bir şekilde çıkmamak ve emekli maaşını herhangi bir bankaya taşımamak kaydıyla.

Korona virüs sonrasında milyonlarca emekli vatandaşımız evlerinden çıkamadı, emekli maaşlarını dahi çekemediler. 65 ve üzeri yaş grubu için getirilen sokağa çıkma yasağı sebebiyle emekli vatandaşlarımıza 1000 TL Ramazan Bayramı ikramiyesi getirildi. Ondan önce en düşük emekli maaşı seviyesi 1,500 TL seviyelerine çıkartıldı. Ancak emekliler için bu derece ödemeler yeterli olmadı. Daha sonrasında ise emekli maaşı ödemelerine tekrar zam getirilmesi gerektiği ifade edildi. Ancak emekli vatandaşlarımız için istenen maaş ve ikramiye ödemeleri yetmedi. Tekrar Ağustos ayında emekli maaşına zam yapılacak ve tekrar diğer bayramlar için promosyon ödemeleri yapılacak. 2020 yılı içerisinde neredeyse 6 bin TL ile 8 bin TL arasında kazanç elde eden emekli vatandaşlarımız için hala promosyon ödemelerinin ne kadar yetersiz olduğu konuşuluyor. Bankalarda emekli vatandaşlarımız için yeni geliştirmiş olduğu promosyon ödemelerini ilgili bankaların duyuru sayfasından ulaşabilirsiniz.

VAKIFBANK, HALKBANK VE ZİRAAT BANKASI EMEKLİ PROMOSYON ÖDEMESİ

Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası aynı şartları ve ödemeleri vermektedir. 2020 yılı içerisinde 700 TL’ye kadar emekli maaşı promosyon ödemesi yapacak. Gerekli olan tek şart her banka gibi sadece üç yıl boyunca Vakıfbank bünyesinde kalmak. Vakıfbank ne kadar promosyon ödemesi yapacak?

  • 1,000 TL altında emekli aylığı emekli maaş müşterileri, Vakıfbank’tan 300,00 TL emekli promosyon ödemesi alacak.
  • 1,000 TL ile 2.000 TL (1.000 TL dahil) emekli aylığı alan Vakıfbank maaş müşterileri, 375,00 TL emekli promosyon ödemesine hak kazanacak.
  • 000 TL ve üzeri emekli maaşına sahip Vakıfbank maaş müşterileri, Vakıfbank’tan 450,00 TL emekli maaş promosyonu alacak.

AKBANK VE İŞ BANKASI EMEKLİ PROMOSYON ÖDEMESİ

Akbank tüm emekli vatandaşlarımıza aynı ücreti teklif edebiliyor. Ancak ortalama verilmesi gereken tutarın bu olmadığını da çok iyi biliyor. Bu nedenle en düşük emekli maaşından emekli maaşı alan vatandaşlara 500 TL teklif ediyor. 2,000 TL ile 3,000 TL arasında maaş alan vatandaşlara ise 1,000 TL emekli maaşı promosyon ödemesi yapacağını bildirdi.

İş Bankası ise yine aynı şekilde 500 TL teklif ediyor. Bundan böyle 3 yıl boyunca İŞ Bankası’nda kalma sözünüze göre oranlar ve teklifler artabiliyor. EFT ve Havale işlemlerinizin tamamı ücretsiz olacak, bir faturanızın yüzde 5’i iade edilecek. Ayrıca 500 TL teklif ediyor. 2,000 TL ile 3,000 TL arasında maaş alan vatandaşlara ise 1,000 TL emekli maaşı promosyon ödemesi yapacağını bildirdi.

BBVA GARANTİ BANKASI EMEKLİ PROMOSYON ÖDEMESİ

BBVA Garanti Bankası’ndan alınacak olan emekli maaşı ödemelerine en düşük 750 TL verilecek. 3 yıl BBVA Garanti Bankası’nda kalma sözünüze en düşük 750 en fazla 2,650 TL ödeme yapılabilecek.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı