Ece Erken Söylemezsem Olmaz Programından Kovuldu mu? Beyaz Tv Ne Karar Verecek?
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Ece Erken Söylemezsem Olmaz Programından Kovuldu mu? Beyaz Tv Ne Karar Verecek?

GÜNDEM

24 Şubat 2020 Pazartesi 15:08:48

Ece Erken Söylemezsem Olmaz Programından Kovuldu mu? Beyaz Tv Ne Karar Verecek?

Ece Erken ile evli ve iki çocuklu olan sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu birlikteliği açığa çıkmış ve Ece Erken, Beyaz Tv’deki programında yasak aşkı kabul etmişti. Sunduğu magazin programında haberleri ahlak dersi vererek yorumlayan Ece Erken, evli adamla aşk yaşadığını göğsünü gere gere açıklamış ve pes dedirtmişti. Peki Beyaz Tv ne karar verdi? Ece Erken Söylemezsem Olmaz programından kovuldu mu?

Magazin programı sunucu Ece Erken, resmi olarak evli ve iki çocuklu olan sevgilisinin ortaya çıkmasından sonra “Yasak aşk yaşamıyorum, birlikteyiz!” dedi. Ece Erken, evli ve çocuklu bir adamla aşk yaşadığını, Beyaz Tv’deki Söylemezsem Olmaz programında kabul etti ve “Herkes biliyordu zaten” dedi.

 KANALDA DAHA ÖNCE DE BİRCAN BALİ SKANDALI YAŞANMIŞTI

Yasak aşk yaşayan Ece Erken ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu sonrası kanalın ne karar vereceği merfak konusu oldu. Erken programında “Bir takım haberler çıkmış, sadece şunu söylemek istiyorum; Ortada ne gizli, ne de yasak bir şey var. Yasak aşk yaşamıyorum. Hatta kısa bir süre öncesine kadar sizlerle de paylaştım. Çalışma arkadaşlarımdan, ailem ve oğluma kadar herkesi bildiği şey, zaten saklı gizli değildir. Yakaladık yazıyorlar, kaçan yakalanır. Biz her şeyi zaten ortada yaşıyoruz.” açıklamasını yapmıştı.

Beyaz Tv Söylemezsem Olmaz programında daha öncede sunucu Bircan Bali’nin skandal görüntüleri ortaya çıkmıştı. Bali’nin sevgilisini evli bir adamla aldattığı haberleri gündem olmuştu.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı