Direkt Çekebilirsiniz! SGK SSK ve Bağ-kur'lulara Maaşa Göre 625, 750, 850, 875, 1050, 1300 ve 2100 TL Ödeme Müjdesi
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Direkt Çekebilirsiniz! SGK SSK ve Bağ-kur’lulara Maaşa Göre 625, 750, 850, 875, 1050, 1300 ve 2100 TL Ödeme Müjdesi

GÜNDEM

12 Ocak 2021 Salı 23:54:47

Direkt Çekebilirsiniz! SGK SSK ve Bağ-kur’lulara Maaşa Göre 625, 750, 850, 875, 1050, 1300 ve 2100 TL Ödeme Müjdesi

Yeni yıla girdiğimiz şu günlerde henüz promosyon almamış olan emekli vatandaşlar için fırsatlar gündeme gelmeye devam ediyor. Emekli vatandaşalar promosyon ödemeleri gerçekleştiren bankalar, bu ödemeleri emekli vatandaşların bazı koşulları sağlamaları durumunda yapıyor. Maaşını bir bankadan alma sözünü veren emeklilere, o banka tarafınca promosyon ödemeleri gerçekleştiriliyor. Fakat bu ödeme için bazı koşullar yerine getirilmesi gerekiyor. Detayları haberimizde sizler için hazırladık..

Bankalar emekli vatandaşlar için 3 sene anlaşarak maaşlarını bankalarından çekme sözü alıyorlar. Bu sözü veren emekli vatandaşlara ise 3 senede bir olmak şartıyla emekli promosyonu sağlayan bankalar, bu promosyonları farklı şekillerde de ödeyebiliyor. Türkiye’de emekli olan her kişi promosyon hakkını elde eder. Emekli vatandaşlar bankalara başvuru yapmaları durumunda promosyon hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabiliyor. Bu husustan SGK emeklileri, Bağkur emeklileri ve Emekli Sandığı emeklileri faydalanabiliyor. Yeni yıl ile birlikte bankaların sağladığı promosyon ücretleri de araştırılıyor. Taahhüt süresi sona erenler ve yeni emekliliği gerçekleştiren vatandaşlar hangi bankadan ne kadar ödeme gerçekleştirildiğini merak ediyor.

Bankalardan çeşitli fırsatlar gündeme geliyor. Promosyon en düşük 500 lira ile başlıyor ve bu miktar 2.100 liraya kadar ulaşabiliyor. 3 sene emekli maaşınızı belirli bir bankadan alma şartıyla promosyon ödemesi alabiliyorsunuz ve bankanız tarafınca size sunulan ilave fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Bazı bankalar ekstra olarak promosyonun yanında emeklilere ilave fırsatlar da sunabiliyor.

Şekerbank Tarafından 2.100 TL’ye Varan Promosyon İmkanı!

Şekerbank “Kazandıran Emekli Paketi” ile emekli maaşını Şekerbank’a taşıyan emekli vatandaşlara 3 senelik taahhüt karşılığıyla maaş miktarına göre 375 ila 450 TL arasında değişiklik gösteren promosyon ödemeleri sağlıyor. Maaşını Şekerbank’a taşıyan vatandaşlar beraberinde iki otomatik ödeme talimatı verdiğinde 150 TL, 10 adet müşteri ile sınırlı olacak şekilde yönlendirdiği her emekli vatandaş için ise 150 TL olmak üzere toplam da 1.500 TL promosyon hakkı elde ediyor. Dolayısıyla bu sayede maaşını Şekerbank’a taşımış olan emekli vatandaşlar 2.100 TL’ye varan nakit promosyon kazanabiliyorlar.

Yapı Kredi 1,500 TL’ye Varan Promosyon Fırsatları…

Yapı Kredi, ülkemizdeki milyonlarca emekliye özel, onların hayatlarını rahatlatan kolaylaştıran ürün ve hizmetler sağlamaya hız kesmeden devam ediyor. Yapı Kredi’den gerçekleştirilen açıklamalara göre, süren kampanyayla emekli maaşlarının yatırılması için Yapı Kredi bankasını tercih edenler bir aylık net maaşları 2.500 TL’nin üzerinde ise 1.500 TL, 1.500-2.500 TL arasında bulunuyorsa 1.250 TL, 1.500 TL’ye kadar ise 1.000 TL ile en yüksek nakit promosyon ödemesini elde ediyorlar.

Yapı Kredi, SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı’ndan emekli Yapı Kredi müşterisi vatandaşlara Emeklilik Paketi ile Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi ve ATM’lerden gerçekleştirilen havalelerde ücret talep edilmiyor.

Emekli maaşı müşterileri, TL birikimlerine özel olarak 6 ay hoş geldin faizi elde ederken, bireysel ihtiyaç kredilerini kendilerine özel indirimli oranlarla kullanabilmektedir. Yapı Kredi müşterisi olan emekli vatandaşlar, ücretsiz düzenli ödeme (EFT ve havale) imkanından yararlanabiliyor. Ayrıca da, Yapı Kredi tarafınca özel olarak sunulan Medline acil sağlık hizmeti üyeliği ile doktorlu kara ambulansı ve telefonla tıbbi danışmanlık hizmetleri de 1 sene boyunca ücretsiz olarak sunuluyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı