Cumhurbaşkanı Erdoğan Yüz Yüze Eğitim İçin Tarih Verdi! Ne Zaman Başlayacak? İşte Beklenen Tarih...
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Cumhurbaşkanı Erdoğan Yüz Yüze Eğitim İçin Tarih Verdi! Ne Zaman Başlayacak? İşte Beklenen Tarih…

GÜNDEM

2 Şubat 2021 Salı 00:41:34

Son Güncelleme: 02/02/2021 00:45:35

Cumhurbaşkanı Erdoğan Yüz Yüze Eğitim İçin Tarih Verdi! Ne Zaman Başlayacak? İşte Beklenen Tarih…

Herkesin merakla beklediği kabine toplantısı sona erdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan kabine toplantısında alınan kararları açıkladı. Yüz yüze eğitime dair önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan yüz yüze eğitim için tarih verdi. İşte detaylar…

Cumhurbaşkanı Erdoğan Başkanlığında gerçekleştirilen kabine toplantısı sona erdi. Tüm Türkiye kabine toplantısında çıkacak kararları heyecanla beklerken, önemli açıklamalar geldi. 3 hafta sonra gerçekleştirilen kabine toplantısının hemen ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, yüz yüze eğitimin detaylarını paylaşırken beklenen tarihi verdi.

Yüz yüze eğitim başlıyor. Kabine toplantısının ardından bir çok konuya değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan toplantının detaylarını paylaştı… İşte yüz yüze eğitim ne zaman başlayacak…

YÜZ YÜZE EĞİTİM BAŞLIYOR! İŞTE O TARİH!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen kabine toplantısı tam olarak 2 saat sürdü. Toplantının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan toplantının tüm detaylarını paylaştı. Herkesin merakla beklediği yüz yüze eğitim ile ilgili olarak ta önemli paylaşımlarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, vakaların belirli sayısının altına düşmesiyle esnafımıza yönelik kısıtlamaların kademeli gevşetilmesi takvimini başlatmayı planlıyoruz açıklamalarında bulundu.

Yüz yüze eğitimin ilk olarak, 15 Şubat tarihi itibari ile köy okullarında eğitim-öğretimin başlamasını kararlaştırdık açıklamasında bulundu. Fakat salgında vaka sayılarında artış yaşandığı takdirde eğitim-öğretime yeniden ara verileceği belirtildi.

Ayrıca yüz yüze eğitim 8 ve 12. sınıflar ile ilkokul ve özel eğitim okullarındaki eğitim-öğretimin 1 Mart tarihi itibari ile başlaması için hazırlıklara başlanacak, açıklaması yapıldı.

Ayrıca vaka sayılarında yaşanan iyileşme durumuna paralel olarak 1 Mart tarihi itibari ile il bazında eğitim öğretimin kademeli başlaması için çalışmalar yürütüleceği kabine toplantısında alınan kararlar arasında yer almaktadır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı