Büyük Ödül 100 Milyon TL'ye Sayılı Günler Kaldı! Online Milli Piyango Alma İmkanı! Online Bilet Nasıl Alınır?
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Büyük Ödül 100 Milyon TL’ye Sayılı Günler Kaldı! Online Milli Piyango Alma İmkanı! Online Bilet Nasıl Alınır?

GÜNDEM

27 Aralık 2020 Pazar 00:40:45

Büyük Ödül 100 Milyon TL’ye Sayılı Günler Kaldı! Online Milli Piyango Alma İmkanı! Online Bilet Nasıl Alınır?

Milli Piyango büyük ikramiye ne kadar? Online bilet nasıl alınacak? Milli Piyango bilet fiyatları ne kadar? Online bilet alma yöntemleri…

Milli Piyangoda herkesi heyecanlandıran rakam. Milli Piyango bu yıl 100 milyon TL büyük ikramiye verecek. 100 milyon TL için sayılı günler kaldı. Nefesleri kesecek rakama kavuşmak isteyen vatandaş için geri sayım başladı. Özellikle korona virüs sürecinde bir çok işimizi online platformlardan halletmekteyiz. Milli Piyango da vatandaşa bu kolaylığı sağlıyor. Büyük çekilişe sayılı günler kala bu korona virüs kısıtlama günlerinde online platformlardan bilet alma kolaylığı tanınmaktadır. Büyük ikramiye için bilet alamayanlara bilet alma yöntemleri haberimizde…

2021 MİLLİ PİYANGO ONLİNE BİLET

Yeni yılın en önemli simgelerinden biride vatandaşa şans ile kazandırmaya devam eden Milli Piyango’da bu yılda büyük ödül vatandaşta büyük heyecan uyandırıyor. 2021 yılbaşına sayılı günler kala, özel çekiliş için bilet  satışları hız kesmeden satılamaya devam ediyor. Çoğu vatandaş bilet bulmakta zorlanıyor. Biletlerin yüzde 80’den fazlası tükenmiş durumda. Büyük çekilişe sayılı günler kala efsane oyuna vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösterilmeye devam ediyor.

Bilet bulamayan vatandaş yeni yollar aramaya devam ediyor. Bu yıl 100 milyon TL büyük ikramiye ödüllü Milli Piyango biletini korona virüs tedbirleri kapsamında, sokağa çıkma kısıtlaması nedeni ile gezici ve sabit bayiler aracılığı ile bilet alamayan vatandaşlar, Millipiyangoonline.com aracılığıyla online olarak bilet alabilecekler. Milli Piyango’dan bu kapsamda sağlanan kolaylıkla rahatça online bilet alarak büyük ödül hayallerine kavuşabilirsiniz.

MİLLİ PİYANGO REKOR İKRAMİYE NE KADAR?

Milli Piyango özel çekilişinde bu yılbaşında 2021’e sayılı günler kala büyük ikramiye miktarı tam 100 milyon TL olarak verilecektir. Yılbaşında dağıtılacak olan toplam ikramiye miktarı ise 563 milyon 400 bin TL olmaktadır.

MİLLİ PİYANGO BİLET FİYATLARI!

Milli Piyango özel çekilişinde bu yıl ki bilet fiyatları belirlendi ve biletlerin %80’i satıldı. Hala bilet alamayan ve alacak olan vatandaşlar için bilet fiyatları aşağıdaki gibidir;

Milli Piyango Tam Bilet: 100 TL

Milli Piyango Yarım Bilet: 50 TL

Milli Piyango Çeyrek Bilet: 25 TL

KISITLAMA DA ONLİNE BİLET ALMA KOLAYLIĞI! ONLİNE BİLET NASIL ALINIR?

Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi için biletler satışa sunuldu ve korona virüs sürecinde online bilet alma kolaylığı da sağlandı. Millli Piyangonun resmi internet sitesi üzerinden online bilet alınabilmektedir. www.millipiyangoonline.com resmi internet sitesi üzerinden kolaylıkla bilet alabilirsiniz. Biletinizi hem gezici ve sabit bayilerden alabildiğiniz gibi, hem de online olarak adresinden ve Milli Piyango Şans Oyunları uygulamasından Milli Piyango yılbaşı özel bileti satın almak mümkün olmaktadır. Aşağıdaki link milli piyango resmi internet sayfasına yönlendirmektedir.

MİLLİ PİYANGO BİLETİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

MİLLİ PYANGO SONUÇLARI NE ZAMAN VE NASIL AÇIKLANACAK?

Yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiye satılan bilete çıkana kadar çekiliş devam etmektedir. Milli Piyango Özel Çekilişi Yılbaşı Sonuçları 31 Aralık 2020 gecesi çekilmesinin hemen ardından millipiyangoonline.com’da açıklanacaktır. Bu yıl dağıtılacak toplam ikramiye tutarı 563 milyon 400 bin TL olacaktır. Çekiliş sonrasında, amorti sonuçları da dahil olmak üzere biletinize ikramiye çıkıp çıkmadığını millipiyangoonline.com’dan öğrenebilmeniz mümkündür.

MİLLİ PİYANGO KURALLARI NELERDİR?

Milli Piyango da bilet 3 tip bilet satılmaktadır. 3 tip bilet vardır bunlar; Tam Bilet, Yarım Bilet ve Çeyrek Bilet olmaktadır. Oynanan çekilişte ve kazanılan bilet yarım bilet ise ikramiyenin yarısı; çeyrek bilet ise ikramiyenin çeyreği kazanılmaktadır.

Kazanan kategoriler çekilişlerde değişkenlik göstermektedir. Milli Piyango’da 2 tane özel kategori bulunmaktadır. Bu kategorilerden Amorti, son kazanan kategori olmaktadır. 1. Kategori: 0-4 arasından 2. Kategori: 5-9 arasından olmak üzere iki basamak çekilmektedir. Son basamağı bu iki sayıdan biri olan biletler amorti ikramiyesi kazanmaktadırlar.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı