Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Bursa’da 10 Şubat 2020 Pazartesi Okullar Tatil Edildi mi? İşte Cevabı

GÜNDEM

8 Şubat 2020 Cumartesi 14:08:07

Bursa’da 10 Şubat 2020 Pazartesi Okullar Tatil Edildi mi? İşte Cevabı

Bursa’da yoğun kar yağışı ihtimalinin ardından gözler Bursa Valiliği’ne çevrildi. Bursa’da 10 Şubat Pazartesi günü okullar tatil edilecek mi? Bursa 10 Şubat Pazartesi günü tatil açıklaması geldi mi? 10 şubat pazartesi günü Bursa’da okullar tatil edildi mi?

Meteoroloji 10 Şubat 2020 Pazartesi günü için yurdun pek çok bölgesinde yoğun kar yağışı uyarısı yapıyor! 10 şubat Pazartesi günü için Bursa’da da yoğun kar yağışı beklentisi sürüyor. Bursa’da yoğun kar yağışı ihtimalinin ardından gözler Bursa Valiliği’ne çevrildi. Bursa’da 10 Şubat Pazartesi günü okullar tatil edilecek mi? Bursa 10 Şubat Pazartesi günü tatil açıklaması geldi mi? 10 şubat pazartesi günü Bursa’da okullar tatil edildi mi? Cevabı haberimizde…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Türkiye’nin pek çok bölgesi ve ili için kar yağışı uyarısında bulunuyor! 9 Şubat – 10 Şubat gecesinde yoğun kar yağışı yurdun pek çok bölgesini etkisi altına alacak. Yoğun kar yağışının beklendiği illerden biri de Bursa oldu. Bursa ili ve ilçelerinde 10 Şubat 2020 Pazartesi günü yoğun kar yağışı bekleniyor. Binlerce öğrenci de Bursa’da okullar tatil edildi mi? Bursa Valiliği’nden ‘tatil’ açıklaması geldi mi? Sorularının yanıtını araştırmaya başladı.

BURSA’DA 10 ŞUBAT PAZARTESİ OKULLAR TATİL Mİ?

Bursa’da 10 Şubat 2020 pazartesi günü yoğun kar yağışı bekleniyor. Bursa’da 10 Şubat pazartesi günü okullar tatil mi sorusu da vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Ancak şu ana kadar henüz Bursa Valiliği’nden resmi bir tatil açıklaması gelmedi. Bursa Valiliği’nden 10 Şubat 2020 Pazartesi günü için okullar tatil açıklaması gelirse bu haberimizde sizlerle paylaşacağız ancak şuan için bir tatil kararı gelmedi.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı