Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Sona Eriyor! Atv Ekranlarının Vazgeçilmez Dizisi O Tarihte Final Yapıyor!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Sona Eriyor! Atv Ekranlarının Vazgeçilmez Dizisi O Tarihte Final Yapıyor!

GÜNDEM

26 Kasım 2020 Perşembe 10:32:23

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Sona Eriyor! Atv Ekranlarının Vazgeçilmez Dizisi O Tarihte Final Yapıyor!

ATV ekranlarının beğenilerek izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova final yapma kararı aldı. Yayınlandığı her perşembe günü rekor kıran Bir Zamnlar Çukurova dizisi final yapacak. Bu hafta dizinin en önemli aktörlerinden bir tanesi olan Hünkar Yaman karakteri ile Vahide Perçin’in diziye veda etmesinin ardından neler oluyor sorusu yanıt bulmuş oldu. Bir zamanlar Çukurova dizisi ekranlara veda ediyor. Detaylar haberimizde sizlerle…

ATV ekranlarında haftalık reytinglerde bile 1. veya 2. olan Bir Zamanlar Çukurova dizisi final verme kararı aldı. Her perşembe günü rakipsiz bir şekilde izlenme sayısında üstünlük yaşayan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde hikayelerin bittiği öğrenildi. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yapımcısı ” 1 sezon olarak planladık, 3.sezona geçtik, 4. sezon imkansız çünkü hikaye kalmadı” açklamasının ardından Bir Zamanlar Çukurova dizisinin final kararı verdiği kesinleşmiş oldu.

Bir Zamanlar Çukurova Final Tarihi!

ATV’nin en çok izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova final tarihini ATV duyurdu. Bir Zamanlar Çukurova unutulmaz 3.sezon finali ile sona erecek. Bir Zamanlar Çukurova dizisi final tarihi 27 Mayıs 2021 Perşembe akşamı yayınlanacağı belirtildi.

Kerem Alışık’ta Diziden Ayrılıyor!

Vahide Perçin’in Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılması bir çok konuyuda dizinin de gidişatını farklı yöne çekti. Vahide Gördüm sonrasında Kerem Alışık’ta Ali Fekeli karakteriyle Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılacak. Fakat TİMS, Kerem Alışık’ı bırakmak istemiyor. Show TV ekranlarında yayınlanacak olan yeni bir dizi de başrol oyuncusu Kerem Alışık olacak. Kerem Alışık’ın 2 hafta içerisinde diziye veda edeceği belirtildi.

“En Son Bitirmek İstediğimiz Diziydi!”

ATV’den Bir Zamanlar Çukurova dizisinin final yapmaya hazırlandığı açıklaması geldi. ATV kanalından “En son bitirmek isteyeceğimiz bir projeydi, 3 sezondur rekorlar kıran bir yapım oldu. Fakat yapım ekibiyle bizde 1 sezon şeklinde planlamıştık , 3 sezon bize diziyi oluşturan ekibe, yapımcıya ve senariste teşekkürlerimizi sunuyoruz” açıklamalarını yaptı.

Usta İsimler ve Yeni Yıldızlar Kariyerini İlerletti!

Bir Zamanlar Çukurova dizisi eski isimlere ün, yeni isimlere ise parlak bir kariyer oluşturdu. Ekranların aranan yüzleri olan Hünkar Yaman’la Vahide Perçin, ekranlarda uzun süre reyting alamayan Demir Yaman’ı Murat Ünalmış yeniden kariyerlerinde çıkış yaşayan isimler oldu. Bugüne kadar Diriliş Ertuğrul dahil her projesinde başarı yakalayan Uğur Güneş’le Ali Rahmen Fekeli ile Kerem Alışık bambaşka bir ün yakalama fırsatı elde etti.

Fakat Bir Zamanlar Çukurova en büyük desteği Züleyha karakterini canlandıran Hilal Altınbilek’e geldi. Hilal Altınbilek şu dönemin en çok aranan yüzlerinden oldu ve Bir Zamanlar Çukurova final yapar yapmaz ekranların en çok istenen kadın oyuncusu olacak.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Final Yapmaya Hazırlanıyor!

İlk bölümü 13 Eylül 2018’de ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi kısa sürede reyting rekorları kıran ve zirveye adını yazdıran yapımlar arasına girdi. Tek sezon çekilmesi planlanan dizi, getirdiği başarıyla birlikte uzatıldı.

Geçtiğimiz bölümlerde dizide büyük bir vedayaşanmış Hünkar Yaman karakterini oynayan Vahide Perçin diziden çıkmıştı. Dizinin önemli isimlerinden olan Hünkar Yaman’ın ölmesi bütün dengeleri değiştirmişti. Vahide Perçin sonrasında Uğur Güneş’in de diziden ayrılacağı dizi de bir üzücü haber daha verildi. ATV ekranlarında yayınlanan ve beğenilerek takip edilen Bir Zamanlar Çukurova dizisi final yapmaya karar verdiğini açıkladı.

3. Sezonunda 27 Mayıs 2021 tarihinde Perşembe akşamı final yapacak olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin aslında tek sezonluk olduğu ancak yakalanan başarıyla birlikte dizinin uzatıldığı belirtildi.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı