Bir Şüpheli Ölüm Daha! 28 Yaşındaki Ayşe Özgecan Usta 8. Kattan Düştü!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Bir Şüpheli Ölüm Daha! 28 Yaşındaki Ayşe Özgecan Usta 8. Kattan Düştü!

GÜNDEM

6 Şubat 2021 Cumartesi 11:18:02

Bir Şüpheli Ölüm Daha! 28 Yaşındaki Ayşe Özgecan Usta 8. Kattan Düştü!

Ayşe Özgecan Usta neden hayatını kaybetti? Ayşe Özgecan Usta öldürüldü mü? Ayşe Özgecan Usta İntihar mı etti? İşte ölümüne dair tüm detaylar…

Son dakika bir acı haberde Zonguldak’tan geldi. Ankara’da yaşayan Ayşe Özgecan 8. kattaki, evin teras katından düşerek hastaneye kaldırıldı. 28 yaşındaki Usta kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahaleler cevapsız kaldı ve bir genç daha hayattan koptu. Yaşanan bu acı haberin üzerine Usta’nın ölümünü şüpheli bulan polis cinayete mi kurban gittiği yoksa intihar mı ederek yaşamına son verdiği araştırılıyor. Usta’nın babası tarafından yapılan açıklamada, ölümüne dair şüphelerin olduğunu ifade ederken, erkek arkadaşı da evlilik yüzünden tartıştıklarını,
bu yüzden de hayatına son verdiğini belirtti.

OLAY NASIL OLDU?

Ayşe Özgecan Usta, gece 01.00 saatlerinde, oturdukları 8. kattaki dairelerinden düşerek hayatını kaybetti. Yapılan ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri ve sağlık ekipleri, olay yerinde kalp masajı uyguladıkları ardından da genç kızın ambulansla, zonguldak Atatürk devlet hastanesine kaldırıldığı fakat doktorların tüm çabalarına rağmen kurtarılamadığı bildirildi.

ERKEK ARKADAŞI TARTIŞTIKLARINI BUNUN ÜZERİNE USTA’NIN ATLADIĞINI BELİRTTİ!

Olayın ardından Ayşe Özgecan Usta’nın şüpheli ölümüne dair başlatılan soruşturmada, olay sırasında erkek arkadaşının evde olduğu belirlendi. Erkek arkadaşı olayın hemen ardından göz altına alındı. Erkek arkadaşı B.C.A polis merkezine götürüldüğünde yapılan sorgulamasında, Ayşe Özgecan Usta ile sevgili olduklarını ve evlilik üzerine tartışma yaşadıklarını ve bu tartışma ile çatı katındaki terastan attığını ifadelerinde dile getirdi. Bu sırada kız arkadaşını tutmaya çalıştığını fakat elinde kaydığını ifadelerinde ileri sürdü.

Polis ekipleri tarafından apartman sakinlerinin ifadelerine de başvurdular. Olay yeri inceleme ekipleri ve Cumhuriyet başsavcısı, evde gerçekleştirdikleri incelemelerin ardından, ustanın telefonunda incelemek üzere olay yerinde el koymuşlardır. Genç kızın neden öldüğü intihar mı ettiği yoksa öldürüldü mü sorularının cevapları polis ekipleri tarafından yapılan tüm incelemelerin ardından belirlenmiş olacak.

ANKARA’DAN ZONGULDAK’A ERKEK ARKADASININ YANINA GELMİŞ

Ayşe Özgecan Usta’nın önceki gün Ankara’dan erkek arkadaşının yanına Zonguldak’a geldiği öğrenildi. Genç kızın babası kızının cenazesini almak için Zonguldak’a gelerek morg önünde de göz yaşlarına boğulduğu belirtildi. Baba Kenan Usta kızının ölümünden sabah 4.00’te haberi olduğunu ve hemen Zonguldak’a geldiklerini ifade etti.

Olayın intihar mı yoksa cinayet mi olduğu konusunda şüphelerinin olduğunu ifade eden Kenan Usta, şöyle konuştu: “İntihar mı yoksa cinayet mi yalnız şüphem var. Alttaki bir kadın ifade vermiş. İfadeyi okutmadılar ama kadın doğru mudur bilmiyorum ama bakmış oğlan bağırmış ‘Artık tutamıyorum’ filan diye. Bir erkek 55 kilo kız çocuğunu tutar. Üstü başı giyinikmiş.

Herhalde münakaşa ettiler. Benim tahmini bunlar. Çıkmak istedi oda salmayınca filan münakaşa ettiler. Artık attı mı atmadı mı onu gelecek zaman gösterecek. Kızımın buraya geldiğinden haberim yok. Ankara’da yaşıyoruz. Arkadaşına gideceğin söylemişti. Ben de o arkadaşının ailesini tanıyorum. ‘Olabilir’ dedim. Ertesi gün aradım. ‘Oradayız’ dedi. Ondan sonrası bu. Hayat dolu, canımızdı ciğerimizdi bizim.”

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı