BİM de Olan İndirim Herkesi Hayrete Düşürdü! Bu Aktüel ürünleri bu hafta rekora doymuyor
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

BİM de Olan İndirim Herkesi Hayrete Düşürdü! Bu Aktüel ürünleri bu hafta rekora doymuyor

GÜNDEM

17 Ekim 2020 Cumartesi 12:08:18

Son Güncelleme: 17/10/2020 12:08:41

BİM de Olan İndirim Herkesi Hayrete Düşürdü! Bu Aktüel ürünleri bu hafta rekora doymuyor

Her Cumartesi yeni ürünler getiren BİM’in yeni kataloğu da müşterilere sunuldu.  Bu kataloğu görenler hayrete düştü ve çok şaşırdı.  Bu katalog her zamankinden biraz daha farklıydı. Farkın sebebi bu katalogdaki ürünlerin daha fazla indirim yapılarak müşterilere sunulmasıydı.17 Ekim 2020 aktüel ürünleri görenler şaşkınlık içerisinde bir bir ürünleri inceledi.

Her Cumartesi yeni ürünler getiren BİM’in yeni kataloğu da müşterilere sunuldu.  Bu kataloğu görenler hayrete düştü ve çok şaşırdı.  Bu katalog her zamankinden biraz daha farklıydı. Farkın sebebi bu katalogdaki ürünlerin daha fazla indirim yapılarak müşterilere sunulmasıydı.10 Ekim 2020 aktüel ürünleri görenler şaşkınlık içerisinde bir bir ürünleri inceledi. BİM ucuz olduğu kadar kaliteli malzemeleri ile de vatandaşların ilgisini topladı. Her hafta olduğu gibi bu haftada inanılmaz ürünler geliyor ve müşterilere sunuluyor. Şimdi sizlere BİM 17 Ekim 2020 kataloğu hakkında ve ürünlerin fiyatları hakkında detaylı bilgiler verelim.

BİM mağazaları 17 Ekim 2020 Cumartesi günü yine bir ilke imza atarak, mükemmel kataloğu müşterilerine sundu. Aktüel ürünler Cumartesi gününden itibaren satışta olacak ve bu ürünler diğer ürünlere oranla daha fazla indirimli olacaktır. Ürünler her zaman olduğu gibi stoklarla sınırlı olmaktadır. Şimdi sizlere 17 Ekim Cumartesi günü bim e gelecek inanılmaz indirimli ürünlerden bahsedelim.

Fırın

BİM mağazalarında 17 Ekim 2020 Cumartesi gününden itibaren kumtel mini fırın satışa sunulacak.  Vatandaşlar bu ürünün fiyatını gördüklerinde çok şaşırıyor ve o günün gelmesini dört gözle bekliyor.  Aynı zamanda bu ürün piyasadaki kumtel marka mini fırınların çok altında. Kumtel marka mini fırın 17 Ekim 2020 Cumartesi günü 159 TL’den satışa sunulacak.  Bu fırının 32 litre kapasitesi bulunur. Aynı zamanda kumtel marka mini fırın termosta da sahiptir. 3 adet programı bulunur ve buda kişilerin en çok tercih ettiği mini fırın seçeneklerinin özelliklerinden biridir. Üstelik bu fırını alanlara hediyesi de mevcuttur. kumtel marka mini fırın alan kişilere emaye tepsi ve ızgarada hediye olarak müşteriye sunulacaktır. Isı derecesi inanılmaz yüksektir. Dilediğiniz zaman kısa zaman içerisinde besinleri pişirme imkânınız bulunmaktadır. 17 Ekim 2020 Cumartesi günü bim de satışa sunulacak kumtel marka mini fırının 2 yıl garantisi mevcuttur. İsterseniz peşin olarak isterseniz de 6 ay taksit yaptırarak bu fırına sahip olabilirsiniz. Piyasada bu fırın sunulan fiyatın 300-400 TL fazlasıdır. Bu fiyata bu fırın kaçmaz.

Aspiratör

17 Ekim Cumartesi günü BİM mağazalarına gelen ve herkesin beklediği bir üründe aspiratördür. Bu ürünün bu fiyata olduğunu görenler inanamıyor. BİM bu hafta inanılmaz güzel teklifler ile uygun fiyata gelerek herkesi şaşkına çevirmeyi başardı. 17 Ekim 2020 Cumartesi günü BİMDE satışa sunulacak aspiratörün markası kumteldir.  Bu aspiratörün en beğenilir özelliği emiş gücünün yüksek seviyede olmasıdır. Bu aspiratörün emiş gücü 2 kademeli olarak ayarlanabilmektedir. Aynı zamanda aspiratörde led bulunur. Aliminyum filtreye sahiptir. Alüminyum filtresi 2 tanedir ve filtre tam olarak 3 katlıdır. Ses gücü 72 DBdir. Aspiratörde mekanik kontol gücü mevcuttur.  Bu mükemmel performansa sahip olan aspiratörün fiyatıda herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Bu özelliklere sahip kumtel marka aspiratörün fiyatını görenler çok şaşırıyor. 10 Ekimde BİM mağazalarına gelecek olan kumtel marka aspiratör fiyatı 139 TL’dir.  Bu ürün piyasada daha fazla olarak satışa sunulduğundan vatandaşlar sabırsızlıkla Cumartesi gününün gelmesini beklemektedir. Kumtel marka aspiratörün 2 sene boyunca garantisi mevcuttur.  Ürün stoklarla sınırlı olduğu için önce gelenler ürünü almaktadır. Aktüel ürünler 2-3 adet mağazaya getirilmektedir. 17 Ekim Cumartesi günü BİM mağazalarına gelecek olan aspiratörü peşin olarak alacağınız gibi 6 ay taksitli bir şekildede alma imkanınız vardır. uygun fiyat ile karşınıza çıkan ve bir çok özelliğe sahip olan bu aspiratörü kaçırmayınız.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı