Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Banka şubesine gitmek istemeyenler için müjde: 12 bankaya aynı anda çevrimiçi kredi başvurusu yapılabilecek!

GÜNDEM

4 Mayıs 2020 Pazartesi 22:49:46

Banka şubesine gitmek istemeyenler için müjde: 12 bankaya aynı anda çevrimiçi kredi başvurusu yapılabilecek!

Korona virüs sebebiyle herkes inzivaya çekilmiş durumda. Kendisini karantinaya alan vatandaşlar ve işten kovulduğu veya ücretsiz izine gönderildiği için evinde olan vatandaşlarımızın büyük bir bölümü kendisini karantinaya aldı ve hiçbir yerle temas etmiyorlar.

Korona virüs sebebiyle herkes inzivaya çekilmiş durumda. Kendisini karantinaya alan vatandaşlar ve işten kovulduğu veya ücretsiz izine gönderildiği için evinde olan vatandaşlarımızın büyük bir bölümü kendisini karantinaya aldı ve hiçbir yerle temas etmiyorlar.

Bu nedenle banka şubesine gitmeden herhangi bir bankaya kredi başvurusu yapabilmek istiyorlar. İnternette ise ‘Banka şubesine gitmeden kredi başvurusu yapmak’ şeklinde arama yapıyorlar. Ancak Türkiye’de toplam 12 banka çevrimiçi kredi başvurusu alıyor. Online kredi başvurusu yapabilmek için ise ekstra nesnelere ihtiyacınız yok. Banka şubesine gidere başvuru yaparken gelir belgesine ve benzeri belgelere ihtiyacınız var ancak çevrimiçi / online kredi başvurusu yaparken böyle belgeleri ibraz etmenize gerek yok. Banka şubesine gitmeden kredi başvurusu yapabileceğiniz 12 banka ise; ING Bank, TEB, CEPTETEB, İş Bankası, QNB Finansbank, Akbank, Halkbank, Ziraat Bankası, Enpara, Yapı Kredi, Garanti BBVA ve Denizbank yer almaktadır. Türkiye’de sadece bu bankalar online / çevrimiçi kredi vermektedir. Aşağıda sizler için bu bankaların kredi faiz oranları, en fazla sunduğu kredi miktarları, online kredi başvuru şartları ve tüm detayları yazdık. Hemen inceleyin…

Bankalar şubeleri ile insanlara ve tüketicilere yüksek düzeyde hizmet verebiliyor. Tüm ihtiyaçlarını anlık olarak karşılayabiliyor ancak sıra bekleyerek ve bizzat bir yerden bir yere giderek. Ancak mobil şube / internet şubesi için böyle bir seçeneğiniz yok. Nerede olursanız olun oturduğunuz yerden tek tıkla kredi başvurusu yapabilir ve herhangi bir gelir belgesi ibraz etmenize gerek kalmaz. Tek yapmanız gereken kredi çekmek istediğiniz bankanın sadece internet ya da mobil şubesini kullanmak olacaktır.

BANKA ŞUBESİNE GİTMEDEN NASIL KREDİ ALABİLİRİM?

Banka şubesine gitmeden nasıl kredi alabilirim diye arama motorlarında cevap arayan kullanıcılarımız için şunları belirtmek gerekir: Şubeye gitmeden alabileceğiniz en rahat kredi modeli ihtiyaç kredisidir.

 • İnternet üzerinden kredi başvurusu yapacağınız bankanın mutlaka müşterisi olmanız gerekmektedir. Kredi başvurusu yapabilirsiniz ancak onaylanırsa mutlaka müşteri olmanız gerekecek. Kişi daha önce ilgili bankanın müşteri değilse kredi başvurusu onaylanırsa kendisine otomatik olarak hesap açılışı yapılıyor.
 • Kredi başvurusu yapabildiğimiz gibi internet üzerinden de vadesiz mevduat hesabı açabilirsiniz.
 • Eğer daha önce herhangi bir banka hesabınız yoksa o ilgili bankayla alakalı krediniz onaylandığında banka otomatik olarak adınıza hesap açılışı yapar ve buradan paranızı çekebilirsiniz.
 • İnternet üzerinden yapılacak olan tüm kredi başvuruları için yüksek kredi notuna sahip olmak gerekir. Başvurular da sadece TC kimlik bilgisi verildiği için direkt olarak adınıza findeks sorgulaması yapılır. Bu nedenle eğer kredi notunuz düşükse mutlaka kredi notunuzun yüksek olması gerekiyor.
 • Kredi başvurusu yapmış olan kişinin mutlaka gelirinin yüksek olması gerekir.

ŞUBEYE GİTMEDEN KREDİ VEREN BANKALAR 2020

Şubeye gitmeden kredi veren bankalar aramasını yapan tüm kullanıcılarımıza rehber olacak bir liste daha hazırladık. Aşağıdaki listede yer alan tüm bankalar sizlere online yani çevrimiçi olarak kredi verebilir. Şubeye gitmeden krediniz hazır olur ve banka hesabınıza otomatik olarak yatırılır. Siz ise ATM’den nakdinizi gönül rahatlığı ile çekebilirsiniz. Tek yapmanız gereken paranızı Havale / EFT ya da ATM’den çekmek olur.

İnternet bankacılığı ile rahat bir şekilde kredi alabileceğiniz bankalar listesi:

 • ING Bank
 • CEPTETEB
 • TEB
 • Türkiye İş Bankası
 • Türkiye İş Bankası
 • Akbank
 • Halkbank
 • Ziraat Bankası
 • Enpara
 • Yapı Kredi Bankası
 • Garanti BBVA
 • Denizbank

 

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı