Aydın'da İnanılmaz Olay Yaşandı! 14 Yaşındaki Çocuk Doğum Yaptı!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Aydın’da İnanılmaz Olay Yaşandı! 14 Yaşındaki Çocuk Doğum Yaptı!

GÜNDEM

7 Ocak 2021 Perşembe 17:54:38

Aydın’da İnanılmaz Olay Yaşandı! 14 Yaşındaki Çocuk Doğum Yaptı!

14 yaşındaki kız çocuk kız bebek dünyaya getirdi! Düşük yapmak için ilaç içen kızın durumu nasıl? Bebeğin babası kim?

Duyanları üzen ve hayrete düşüren olay Aydın’ın Nazilli ilçesinde yaşandı. Aydın’da rahatsızlanmasının ardından hastaneye götürülen L.Ş. düşük yapmak için ilaç içtiği bu sebepten dolayı da rahatsızlanması üzerine hastaneye götürüldü ve sezeryan yapılmasının ardından doğum yaptı. 14 yaşındaki kız çocuk, kız bebek dünyaya getirdi.

Polise verilen ifade de bebeğin babasının kim olduğunu bilmediğini söyledi. Ardından yoğun bakımda tedaviye alındı. L.Ş. adlı kız çocuğunun sağlığına kavuşması üzerine Aydın Emniyet Müdürlüğü Çocuk İzleme Merkezi’nde (ÇİM) tarafından ifadesinin alınacağı açıklaması yapılmıştır.

14 YAŞINDAKİ KIZ ÇOCUK, KIZ BEBEK DÜNYAYA GETİRDİ!

Aydın’ın Nazilli ilçesinde yaşayan 14 yaşındaki L,Ş. ailesi ile yaşadıkları evlerinde rahatsızlanmasının ardından, annesi tarafından hemen yaşadıkları ilçedeki özel hastaneye kaldırıldı. Hastanede yapılan muayenesinin ardından 32 haftalık hamile olduğu söylendi. Hamilelikten dolayı da düşük yapmak için 14 yaşındaki kızın düşük yapmak adına ilaç içtiği bilgisine de ulaşıldı.

Bununla beraber hastane yetkilileri tarafından yaşanılan durum polise bildirildi. Polis tedavi sürecinin ardından ifadesini almak üzere Hürriyet Polis Merkezine götürerek ifadesi alınmıştır.

L.Ş.’nin Hürriyet Polis Merkezinde gerçekleştirilen ifade sırasında doğum sancıları başlamıştır. Bununla beraber hemen durum 112 Acil Servis ekiplerine bildirilmiştir. L.Ş. yaşadığı sancı ile beraber ambulansla Nazilli Devlet Hastanesi’ne kaldırılmıştır. L.Ş. hastaneye götürülmesi üzerine burada sezaryenle gerçekleştirilen doğumda,  3 kilo 270 gram ağırlığında kız bebek dünyaya getirmiştir. Prematüre olarak dünyaya gelen kız bebek küvöze alınmıştır. L.Ş .’nin yoğun bakım ünitesinde tedavisi hala sürmektedir.

Bodrum’da ailesi ile yaşayan, L.Ş.’nin babası tekne motoru tamir ustası, güzellik uzmanı olan annesinin 4 yıl önce boşanmalarının ardından annesiyle yaşadığı öğrenilmiştir. L.Ş.’nin polis karakolunda gerçekleştirilen ilk ifadesinde kimden hamile kaldığını söylemediği öğrenilmiştir.

17 YAŞINDAKİ H.B BEBEĞİN KENDİSİNDEN OLDUĞUNU SÖYLEDİ!

Aydın Nazilli’de 14 yaşındaki L.Ş’nin annesi, S.D.A.’nın ise kızının hamile olduğunu bildiği ortaya çıkmıştır. Çocuk yaşta (14) yaşında doğum yapan L.Ş.’nin sağlığına kavuşmasının ardından Aydın Emniyet Müdürlüğü Çocuk İzleme Merkezi’nde ifadesinin alınacağı bilgisi paylaşıldı.

Diğer bir yandan, L.Ş.’nin, polisin şifahi olarak ifadesine başvurmuş olduğu erkek arkadaşı 17 yaşındaki H.B.’nin ise bebeğin kendisinden olduğunu kabul ettiği bilgisi paylaşıldı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı