Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Aydemir Akbaş: Koronavirüs Benden Korksun! Benim Uçak Korkum Var

GÜNDEM

27 Şubat 2020 Perşembe 22:41:33

Aydemir Akbaş: Koronavirüs Benden Korksun! Benim Uçak Korkum Var

Renkli kişiliğiyle bilinen sanatçı Aydemir Akbaş, İran’dan bir film teklifi aldığını açıkladı ve ardından İran’daki koronavirüs vakalarının artması hatırlatılması üzerine“Bana virüs falan işlemez, koronavirüs benden korksun! Benim uçak fobim var, 100 milyar verseler yine gitmem” dedi.

Aydemir Akbaş, Nişantaşı’nda görüntülendi. Muhabirlerle sohbet eden oyuncu, koronavirüs vakalarının arttığı İran’da çekilmesi planlanan bir film için teklif aldığını söyledi.

Aydemir Akbaş, İranlı yapımcıların teklifini reddettiğini söyledi. Akbaş, olumsuz yanıt vermesinin nedeninin koronavirüs olmadığını söyledi. Asıl korkusunun uçak olduğunu belirtti.

Uçak korkusu yüzünden hiç bir yere gidemediğini söyleye Akbaş, İran’a gidemeyeceğini:

“Bana virüs falan işlemez, koronavirüs benden korksun! Benim uçak fobim var, 100 milyar verseler yine gitmem.” sözleriyle açıkladı.

Aydemir Akbaş, İbrahim Tatlıses’in de kendisini eskiden beri Amerika’ya götürmek istediğini anlattı ve “İbrahim Tatlıses beni Amerika’ya götürmeye kalktı. Pasaportum olduğu halde ‘Pasaportum yok’ dedim. Uçak korkum var. Üç kere bindim, tövbe ettim. Almanya’dan servet teklif ettiler gitmedim, ben kesin kalpten giderim” diye konuştu.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı