Aslı Enver'den Örnek Davranış!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Aslı Enver’den Örnek Davranış!

GÜNDEM

12 Temmuz 2020 Pazar 10:52:36

Aslı Enver’den Örnek Davranış!

Başarılı oyuncu Aslı Enver Yedikule Hayvan Barınağı’nı ziyaret edip bir köpek sahiplendi. Aslı Enver barınakta sahiplenemediği başka bir köpeği de aklım bu güzel çocukta kaldı sahiplenen birisi çıkmaz mı diyerek hikayesinde paylaştı. Enver satin alma sahiplen dedi. Geçtiğimiz günlerde ünlü isimlerin petshopunda canlı hayvan satan Can Paksoy’un Elit Yavru çiftliğinden milyon dolarlar verip hayvan alması Twitter’da tepki çekmişti

Başarılı oyuncu Aslı Enver Yedikule Hayvan Barınağı’nı ziyaret edip bir köpek sahiplendi. Aslı Enver barınakta sahiplenemediği başka bir köpeği de aklım bu güzel çocukta kaldı sahiplenen birisi çıkmaz mı diyerek hikayesinde paylaştı. Enver satin alma sahiplen dedi. Geçtiğimiz günlerde ünlü isimlerin pet shopunda canlı hayvan satan Can Paksoy’un Elit Yavru çiftliğinden milyon dolarlar verip hayvan alması Twitter’da tepki çekmişti.

Oyuncu Aslı Enver yine güzel kalbi ile takdir topladı. Bir kedisi olan ünlü oyuncu Yedikule hayvan barınağından bir köpek sahiplendi. Ünlu oyunun aklı sahiplenemedi diğer canlarda kaldı.

Aslı Enver, Yedikule Hayvan Barınağı’nı ziyaret ederek orada sokağa atılmış, işkenceler görmüş masum canları sevdi. Aslı Enver o guzel yavrulardan birini de sahiplendi. Aslı Enver sahiplendiği köpeğe Bambi adını verdi.

Aslı Enver sahiplendiği köpeğini veterinere götürerek tüm bakımlarını yaptirdi. Daha sonra Bambi’yi eve getirere “Yakışıklım eve geldi” diyerek paylaşım yaptı. Aslı Enver’in ayrıca bir kedisi var.

Aslı Enver’e bu örnek davranışı için teşekkür ederiz.

Daha önce bir Twitter kullancısı ünlü isimlerin alet reklamını yaptığı hayvan ticaretini şu şekilde anlatmıştı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı