Aslı Enver ile Uraz Kaygılaroğlu Aşk mı Yaşıyor? Ayrıldılar Mı?
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Aslı Enver ile Uraz Kaygılaroğlu Aşk mı Yaşıyor? Ayrıldılar Mı?

GÜNDEM

19 Şubat 2020 Çarşamba 12:00:02

Aslı Enver ile Uraz Kaygılaroğlu Aşk mı Yaşıyor? Ayrıldılar Mı?

Murat Boz ile ayrılıp ayrılıp barışan Aslı Enver’in şu sıralar Sefirin Kızı adlı dizide oynayan Uraz Kaygılaroğlu ile flörtleştiği iddia edildi. Kısa bir süre önce görüşmeye başlayan ikili akşam yemeklerinde birbirlerini tanımaya çalışıyor.

Murat Boz ile ayrılıp ayrılıp barışan Aslı Enver’in şu sıralar Sefirin Kızı adlı dizide oynayan Uraz Kaygılaroğlu ile flörtleştiği iddia edildi. Kısa bir süre önce görüşmeye başlayan ikili, akşam yemeklerinde birbirlerini tanımaya çalışıyor.

Sefirin Kızı dizisiyle ekranlara gelen ve yakın bir zamanda boşanan Uraz Kaygılaroğlu’nun adı bu seferde Aslı Enver ile anıldı. Uraz Kaygılaroğlu boşandığı eşi Melis İşiten ile fotoğraflarını karşılıklı olarak sosyal medyadan silmemiş ve bu duruma bir anlam verilememişti. Uraz Kaygılaroğlu, Aslı Enver ile görüşmeye başladı. Aslı Enver geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan eski sevgilisi Murat Boz’un yakın arkadaşı ve hakkında aşk iddiaları çıktığı Hadise’yi silmesiylee gündeme gelmişt.

Uraz Kaygılaroğlu ve Aslı Enver’in akşam yemeklerine çıktığı ve birbirlerini tanımaya çalıştığı biliniyor. Ancak ikilinin birbirlerine göre olmadığı, bu ilişkinin başlamadan biteceğini karar verdiği iddia edildi. Çiftin flörtü sadece 2 akşam yemeği sürdü.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı