Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Arka Sokaklar Dizisinde Bekçilerden Özür Dilendi

GÜNDEM

25 Şubat 2020 Salı 13:56:56

Arka Sokaklar Dizisinde Bekçilerden Özür Dilendi

Geçtiğimiz hafta yayınlanan Arka Sokaklar dizisinin sahnesinde sosyal medyada bekçi’lerin aşağılandığı yorumları yapılmış ve sosyal medya tagi başlatılmıştı. Arka Sokaklar dizisinin bu haftaki bölümünde ise Bakan Soylu talimatıyla dizinin polis amiri karakteri Rıza Baba üzerinden bekçilerden özür dilendi.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan Arka Sokaklar dizisinin sahnesinde sosyal medyada bekçi’lerin aşağılandığı yorumları yapılmış ve Bakan Soylu’ya yaptırım için yazmışlardı. Arka Sokaklar dizisinin bu haftaki bölümünde ise Bakan Soylu talimatıyla dizinin polis amiri karakteri Rıza Baba üzerinden bekçilerden özür dilendi.

Ekranların en uzun soluklu dizisi olan Arka Sokaklar’da geçtiğimiz hafta Bekçi Polis diyoloğu nedeniyle bazı kesimler tepki göstermiş ve bakan Soylu’ya diziyi şikayet etmişlerdi.

Arka Sokaklar dizisinde gerçek hayatta da çoğu vatandaşın rahatsız olduğu bekçilerin tavırları eleştirilmişti. Ancak dizinin sahnesi sonrası sosyal medyada polis karakterinin bekçiyi aşağıladığı yönünde yorumlar yapılmış ve dizi iç işleri bakanlığına şikayet edilmişti. Dizinin senaristleri gelen talimatı aldı ve bu haftaki bölümünde konuyu Rıza Baba üzerinden çözdü.

BAKAN SOYLU ‘DAN PAYLAŞIM GELDİ

Dizinin bu haftaki bölümünde Rıza Baba, geçen bölümdeki tartışmayı dinledi ve bekçilerin görevleri ve sorumlulukları üzerine olumlu ifadeler kullandı.

Bakan Süleyman Soylu, Rıza Baba’nın bu sahnesini Twitter hesabından ‘Eyvallah Rıza Baba’ diyerek paylaştı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı