Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Ankara 10 Şubat 2020 Pazartesi Okullar tatil mi? Son Dakika!

GÜNDEM

9 Şubat 2020 Pazar 17:35:13

Ankara 10 Şubat 2020 Pazartesi Okullar tatil mi? Son Dakika!

10 Şubat 2020 Pazartesi günü Ankara’da okullar tatil edilecek mi? Yoğun kar yağışının yaşandığı Başkent Ankara’da 10 Şubat Pazartesi günü okullar tatil mi? Milyonlarca öğrenci ve veli, 10 Şubat Pazartesi günü okulların tatil edilip edilmediğini araştırıyor.

10 Şubat 2020 Pazartesi günü Ankara’da okullar tatil edilecek mi? Yoğun kar yağışının yaşandığı Başkent Ankara’da 10 Şubat Pazartesi günü okullar tatil mi? Milyonlarca öğrenci ve veli, 10 Şubat Pazartesi günü okulların tatil edilip edilmediğini araştırıyor. 10 Şubat Pazartesi Başkent Ankara’da okullar tatil edilecek mi? Ankara Valiliğ’nden son dakika 10 Şubat kar tatili açıklaması geldi mi? Ankara’da okulların tatil olup olmadığını sizler için araştırdık…

Ankara yoğun kar yağışına teslim olmuş durumda! Hafta sonu etkili olması beklenen yoğun kar yağışı Başkent Ankara’da etkisini gösteriyor. Ankara’da milyonlarca veli ve öğrenci de okulların 10 Şubat 2020 Pazartesi günü tatil edilip edilmediğini araştırıyor. 10 Şubat Pazartesi Ankara’da Meteoroloji’den kar yağışı uyarısı gelmeye devam ediyor. Ankara’da sıcaklıkların -1 derece, çok bulutlu ve hafif kar yağışlı olması bekleniyor.

10 Şubat Pazartesi Ankara’da Okullar Tatil Edildi Mi?

10 Şubat 2020 Pazartesi günü Ankara Valiliği henüz tatille ilgili bir açıklama yapmadı. Milyonlarca veli ve öğrenci, Ankara Valiliği’nden gelecek tatil açıklamasını heyecanla bekliyor. Ankara Valiliği tatil açıklaması yaparsa bu haberimizde en hızlı şekilde sizlerle paylaşacağız.

10 Şubat Ankara Hava Durumu

Ankara’da 10 Şubat Pazartesi gününün Güneşli, 0 ve -4 derece, soğuk geçmesi bekleniyor. 10 Şubat Pazartesi günü Ankara’da kar yağışı beklenmiyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı