Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Adobe Creative Cloud Koronavirüs Nedeniyle Öğrencilere Ücretsiz Olacağını Açıkladı

GÜNDEM

16 Mart 2020 Pazartesi 13:35:59

Adobe Creative Cloud Koronavirüs Nedeniyle Öğrencilere Ücretsiz Olacağını Açıkladı

Adobe, koronavirüs nedeniyle okulları tatil edilen öğrenciler için Adobe Creative Cloud masa üstü uygulamalarına ücretsiz erişebileceklerinin müjdesini verdi.. Adobe ücretsiz sürümü 31 Mayıs’a kadar devam edecek. Adobe Creative Cloud ücretsiz masaüstü nasıl kurulur?
Tüm dünyaya yayılan koronavirüs salgını yaşamı durdurma noktasına getirdi. Eğitim ve öğretime ara verildi. Yazılım firmaları da mağduriyeti durdurmak adına adım atmaya karar verdi. Dünyanın en büyük yazılım devi Adobe, ilk adımını attı ve öğrencilere masaüstü uygulamasını 31 Mayıs’a kadar bedava yaptı.Adobe Creative Cloud masa üstü uygulamalarına erişimi eğitim kurumu ortakları için ücretsiz hale getirdiklerini duyurdu. 31 Mayıs’a kadar planlanan uygulama virüs salgını azaldığı ve öğrencilerin sınıfların döndüğü takdirde sonlandırılacak.

Adobe yüksek öğretim ve K-12 ortakları öğrencilerine ücretsiz olarak Creative Cloud Suite hesabı sağlayabilecekler. Adobe yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Müşterilerimiz toplumlarında hem güvenlik hem de öğrenme sürekliliğini sağlamak için çalıştıklarından amacımız bu belirsiz zamanlarda ilerlemeleri için ihtiyaç duydukları araçlara yardımcı olmaktır. Bunu kesintisiz bir şekilde yapma taahhüdümüz değişmez olmaya devam ediyor.”

ADOBE CREATİVE CLOUD NE?

Adobe Creative Cloud, kullanıcılara grafik tasarım, video düzenleme, web geliştirme, fotoğrafçılık gibi bir dizi mobil uygulama ve isteğe bağlı bulut hizmetleri için kullanılan yazılım koleksiyonuna erişim sağlayan Adobe Inc.’den bir dizi uygulama hizmetidir.

ADOBE ÜCRETSİZ NASIL KURULABİLİR?

Adobe ücretsiz kurulum için,

CCS için Cihaz, Paylaşımlı Cihaz Lisansı ve Seri Numarası planlarından birisinin aktif olması gerekiyor. Konsol üzerinden Adobe, Federe ve İşletme kimliklerine ücretsiz erişim tanımlanabilecek.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı