Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

50 Yaşındaki Jennifer Lopez Yok Artık Dedirtti! Beğeni Rekoru Kırdı!

GÜNDEM

17 Şubat 2020 Pazartesi 14:27:57

Son Güncelleme: 17/02/2020 14:31:35

50 Yaşındaki Jennifer Lopez Yok Artık Dedirtti! Beğeni Rekoru Kırdı!

50 yaşında hala taklalar attığı danslarıyla konserleriyle mükemmel bir fizik ve cilde sahip olan Jennifer Lopez son paylaştığı fotoğrafıyla inanılmaz dedirtti. 50 yaşındaki isim fotoğrafını “Rahat ve Şarj Edildi” notuyla paylaştı. Latşn yıldızın paylaşımına milyonlarca yorum ve beğen geldi.

50 yaşında hala danslarıyla konserleriyle mükemmel fiziği ve cildiyle hayranlık uyadnıran Jennifer Lopez son paylaştığı fotoğrafıyla inanılmaz dedirtti. 50 yaşındaki isim fotoğrafını “Rahat ve Şarj Edildi” notuyla paylaştı. Latşn yıldızın paylaşımına milyonlarca yorum ve beğen geldi.

Son olarak Shakira ile birlikte sahne aldığı Super Bowl devre arası şovunda hareketli dansıyla hayranlık uyandıran yıldız isim sosyal medya paylaşımıyla yine gözleri üzerine çevirdi. 50 yaşına rağmen fit görünümü merak edilen yıldız isim ikide çocuk sahibi.

114 milyon takipçili Instagram hesabına beyaz bikinili bir fotoğrafını Rahat ve Şarj Edildi” notuyla atan yıldız ismin kusursuz fiziği yine akılları baştan aldı. Jennfer Lopez’in fit görünümü ve enerjisinin sırrı merak uyandırdı.

Alex Rodriguez ile nişanlı olan ABD’li yıldızın 11 yaşlarında Emme Anthony ve Maximilian David Muniz adında 2 de çocuğu bulunuyor.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı