3 Ay Geri Ödemesiz Düşük Faizli Kredi Kampanyası rekor kırıyor! TEB Online Kredi Başvurusuyla Herkes Kredi Çekebiliyor!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

3 Ay Geri Ödemesiz Düşük Faizli Kredi Kampanyası rekor kırıyor! TEB Online Kredi Başvurusuyla Herkes Kredi Çekebiliyor!

GÜNDEM

12 Ocak 2021 Salı 13:49:47

Son Güncelleme: 12/01/2021 13:48:54

3 Ay Geri Ödemesiz Düşük Faizli Kredi Kampanyası rekor kırıyor! TEB Online Kredi Başvurusuyla Herkes Kredi Çekebiliyor!

3 Ay geri ödemesiz Kredi kampanyası! Merakla beklenen 3 ay Geri ödemesiz kredi kampanyası duyuruldu! Peki 3 Ay geri ödemesiz krediden nasıl faydalanır! TEB yeni kredi kampanyası takdir topladı! İşte TEB’den yapılan o açıklama.

Korona virüsün Türkiye’de ilk defa görülmesinden bu yana devlet tarafından vatandaşa yönelik maddi destek sağlayacak çok önemli destek paketleri açıklanmıştı. Mart 2020’de başlayan bu süreç içerisinde hem kamu bankaları hem de özel bankalar tarafından da önemli fırsatlar sağlanmıştı. Son olarak Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) tarafından vatandaşa çok düşük faizli kredi kampanyası açıklandı. Pandemi sürecinde nakit sıkışıklığı yaşayan vatandaşlar TEB 3 ay ödemesiz kredi çekebilme şansına sahip olabiliyor.

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB) tarafından milyonlarca vatandaşı sevindiren kampanya açıklandı. TEB tarafından açıklanan kredi kampanyası ile birlikte vatandaşlar tam 3 ay boyunca ödemesiz kredi kullanabiliyor. Korona virüs sürecinde ekonomik olarak vatandaşın biraz rahatlamasına yardımcı olacak 3 ay ödemesiz kredi kampanyası için başvuru işlemleri ise online olarak gerçekleştirilebiliyor. Bu şekilde hem hızlı hem de güvenli bir şekilde TEB kredi başvurusu ile acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek mümkün oluyor.

TEB 36 Ay Vadeli Düşük Faizli Kredi Kampanyası

TEB tarafından duyurulan kredi kampanyası ile tam 3 ay boyunca ödemede bulunmadan kredi çekebilmek mümkün oluyor. Türkiye Ekonomi Bankası tarafından yapılan açıklama sayesinde vatandaşlar Ocak ayında çekecekleri düşük faizli kredi için ilk kredi taksit ödemesini tam 3 ay sonra gerçekleştirecek. Böylelikle Ocak ayında çekilen kredi için ilk kredi taksit ödemesi Nisan ayı içerisinde gerçekleştiriliyor. Bu şekilde vatandaşın pandemi sürecinde çok uygun koşullarda nakit ihtiyaçlarını kredi kullanarak, karşılayabilmeleri sağlanıyor.

Vatandaşlar TEB online kredi kampanyası kapsamında 36 ay vade seçeneğinden yararlanabiliyor. TEB müşterileri TEB İnternet bankacılığı ve mobil şube üzerinden 3 ay ile 36 ay vade seçeneği bulunan kredi kampanyası için başvurularını gerçekleştirebiliyor. Eğitim, tatil, yol, giyim ve seyahat gibi tüm ihtiyaçlar için düşük faizli TEB ihtiyaç kredisi kampanyası için herkes başvuruda bulunuyor. Bu kredi kampanyası ile birlikte pandemi sürecinde vatandaşlar ihtiyaçlarını ertelemek zorunda kalmıyor. Bütçesini sarsmadan tüm ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler için TEB ihtiyaç kredisi büyük bir kolaylık sağlıyor. Vatandaşların onaylanan kredi başvuruları için anında hesaplarına kredi limiti aktarılmaktadır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı