2021 Yılının İlk Otomobil Kampanyası Duyuruldu! O Marka Araçlarda Büyük İndirim ve Faizsiz Satın Alım Fırsatı
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

2021 Yılının İlk Otomobil Kampanyası Duyuruldu! O Marka Araçlarda Büyük İndirim ve Faizsiz Satın Alım Fırsatı

GÜNDEM

8 Ocak 2021 Cuma 22:47:26

2021 Yılının İlk Otomobil Kampanyası Duyuruldu! O Marka Araçlarda Büyük İndirim ve Faizsiz Satın Alım Fırsatı

2020 yılı boyunca fiyat artışı ciddi seviyelere ulaşarak, vatandaşın elini yakan sektörlerden birisi de hem sıfır hem de ikinci el pazarıyla otomobil piyasası oldu. 2020 yılı boyunca sürekli fiyat artışı yaşayan otomobil piyasası için alınan önlemler ile birlikte 2021 yılında büyük bir düşüşün yaşanacağı bekleniyordu.

2021 Ocak ayı itibari ile de beklenen oldu. Yılın ilk otomobil kampanyası duyuruldu. O otomobil markaları için 40 bin TL peşin faizsiz kampanya başlatıldı. Sadece belirli bir miktar peşinat ödeyerek, geriye kalan kısmı faizsiz olarak uygun taksitler halinde ödeme imkanı sağlanıyor.

2021 yılı otomobil piyasasındaki fiyat düşüşü beklentisinde olan vatandaşları sevindirecek haberler ile gelmeye başladı. 2021 Ocak ayı itibari ile hem sıfır hem de ikinci el otomobil piyasasında ciddi bir fiyat düşüşü yaşanmaya başlandı. Bu süreçte ek kampanyalar ile de vatandaşların yeni otomobiller uygun koşullarda satın alabilme imkanı da sağlamaktadır. Bu kampanyalardan birisi de bazı otomobil markalarının bazı araç modelleri için sağlanan faizsiz taksitlendirme kampanyası oldu. Araç almak için 2021 yılını bekleyen çok sayıdaki vatandaşı sevindiren bu haber ile birlikte otomobil piyasasında ciddi bir hareketlilik oldu.

7 Otomobil Markasından Faizsiz Taksit Fırsatı

Türkiye’de satışı gerçekleştirilen 7 otomobil markası tarafından duyurulan kampanya ile vatandaşlar sadece 40 bin TL peşin ödeme ile araç sahibi olabiliyor. Aracın fiyatının geriye kalan kısmı için bu 7 otomobil markası tarafından faizsiz taksitlendirme sağlanıyor. Bu şekilde çok uygun taksit tutarlarında ve faizsiz olarak araç kredisi kullanmak durumunda kalmadan taksitle araba satın alabilme imkanına sahip olunabiliyor.

Hangi Markalarda Faizsiz Taksitli Araç Alınabiliyor?

Türkiye’deki 7 otomobil markası tarafından açıklanan 40 bin TL peşinatlı, faizsiz uzun vadeli araba satın alma kampanyası çok sayıdaki araç için kullanılabilecek. Buna göre vatandaşlar Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Kia ve Honda otomobil markalarının belirli otomobil modelleri için bu kampanyadan yararlanabilecek. Hangi otomobil modellerinin kampanya kapsamında olduğu ise otomobil galerileri aracılığıyla öğrenilebilecek.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı