Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

2020 Turkcell Ramazan Ayı Hediye İnternet Kampanyası! Ücretsiz Faturalı ve Faturasız Hat Hediye İnternet Kazanma Yolları

GÜNDEM

26 Nisan 2020 Pazar 21:13:58

2020 Turkcell Ramazan Ayı Hediye İnternet Kampanyası! Ücretsiz Faturalı ve Faturasız Hat Hediye İnternet Kazanma Yolları

Türkcell 2020 yılı Ramazan ayı içerisinde milyonlarca GB internet hediye ediyor. Ücretsiz hediye internet Türkcell kazanabilmek için ayrıca şartları tamamlamanıza gerek yok. Türkcell Ramazan Bayramında milyonlarca GB hediye interneti ile beraber kampanya koşullarında kolaylık sağlıyor.

Türkcell 2020 yılı Ramazan ayı içerisinde milyonlarca GB internet hediye ediyor. Ücretsiz hediye internet Türkcell kazanabilmek için ayrıca şartları tamamlamanıza gerek yok. Türkcell Ramazan Bayramında milyonlarca GB hediye interneti ile beraber kampanya koşullarında kolaylık sağlıyor.

Türkcell Ramazan’da kaç GB internet hediye veriyor? Şeklinde arama yapan kullanıcılarımız için öncelikle bilmeniz gereken bu hediyelerin tamamının ücretsiz olduğudur. Tüm GSM şirketlerinin yaptığı gibi Türkcell’de müşterilerini mutlu edebilmek amacıyla güzel bir program başlattı. Program dahilinde tüm müşterilere ücretsiz bir şekilde internet hediye ediyor. Müşterilerin ise herhangi bir katılım şartı sağlamasına gerek yok. Bu sebeple sizlere aşağıda vereceğimiz tüm taktik ve yöntemleri kullanmalısınız. Türkcell bu konuda kendi blog sitesinde açıklamalar yaparak anlattı tüm detayları. Bu sebeple nasıl Türkcell bedava internet kampanyaları alabileceğinizi anlatıyoruz. Türkcell 1 GB Ramazan internet hediyesi veriyor. Günlük olarak 1 GB alabileceğiniz bu ücretsiz internet hediyesi ile beraber gün içerisinde kullanabileceğiniz 1 GB internet hediye alabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece aşağıda vereceğimiz şartları uygulamaktır. Bedava internet kazanabilmek için herhangi bir uygulama ve şartları öğreneceğiniz haberimizin detayı hemen aşağıda.

Türkcell Bedava İnternet Kazanma 2020

Türkcell bedava internet kazanmak için öncelikle yeni veya eski müşteri olup olmadığınıza bakılmıyor. Türkcell müşterileri arasında böyle bir ayrım yapmayan nadir GMS şirketlerinden bir tanesidir. Başta verilecek olan ücretsiz hediye internet kampanyaları Türkcell ile başlamadı. Diğer tüm GSM şirketleri ücretsiz hediye internet paketi dağıtımı yapmaya başladı. Ramazan Bayramının ilk günü Türkcell haricindeki diğer tüm GSM şirketleri konuyla alakalı açıklama yaparak tüm müşterilerine bedava internet ücretsiz verdi. Türkcell Ramazan’da kaç GB internet hediye ediyor? Araması için verilecek olan cevap ise şurada: Türkcell 2020 Ramazan bedava internet kampanya ayrıntılarını paylaştı! Yeni ve eski ücretsiz bedava hediye internet kazanma şansı tanıyan kampanyalarını kullanıma Ramazan boyunca devam ettiren Türkcell ayrıca, bir ay boyunca bedava internet veren uygulamalar üzerinden internet deneyimini kesintisiz sürdürmeyi destekliyor.

Türkcell Ramazan 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Türkcell bireysel ve kurumsal abonelere yönelik kullanıma sunulan “Ramazan 1 GB Hediye Kampanyası” ile tüm faturalı ve ön ödemeli Türkcell müşterileri, 23Mayıs 2020 tarihine kadar geçerli 1 GB bedava hediye internet kazanabiliyor. Kampanyaya katılım için tek yapmanız gereken ise Türkcell Kampanyalar sayfasından “Ramazan 1 GB Hediye Kampanyası” sayfasına ulaşmak ve kampanyaya katılmak olacaktır. Bu sayede hemen ve hızlı bir şekilde Türkcell 1 GB Bedava internetinizi alabilirsiniz.

Türkcell Mobil Ödeme Yaparak Günlük 1 GB İnternet Kampanyası

Türkcell tarafından 16 Nisan’da başlatılan ve Ramazan Ayı boyunca kullanıma devam ederek 31 Mayıs 2020 tarihinde sonlanacak olan “İzninizle GB Hediye” kampanyası, günlük 1GB bedava hediye internet veriyor! Kampanyaya Türkcell faturalı hat sahipleri dışında faturasız hat sahipleri de katılabiliyor.

Türkcell faturalı ve faturasız bedava internet kampanyasına katılmak için yapmanız gerekenler sırası ile BiP uygulamasını indirmek, #senyapdiye kanalını takip etmek ve İzninizle Hediye GB butonu üzerinden kampanyaya katılım göstermek! Kampanyaya katılmanın ardından alışverişlerinde Türkcell faturasını ya da faturasız hattın kullananlar Türkcell’den bedava internet kazanabilecekler. Başvurmak için geç kalmamak adına hemen başvuru yapmalısınız.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı