Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

15 Temmuz’u Hangi Ünlüler Kutladı? Ünlülerin 15 Temmuz Paylaşımları

GÜNDEM

15 Temmuz 2020 Çarşamba 14:43:24

15 Temmuz’u Hangi Ünlüler Kutladı? Ünlülerin 15 Temmuz Paylaşımları

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Bayramı’nı kutlayan ünlüler hangileri? Hangi ünlü isimler 15 Temmuz paylaşımı yaptı? 15 Temmuz paylaşımı yapan ünlüler ve siyasetçiler hangileri?

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Bayramı’nı kutlayan ünlüler hangileri? Hangi ünlü isimler 15 Temmuz paylaşımı yaptı? 15 Temmuz paylaşımı yapan ünlüler ve siyasetçiler hangileri?

15 Temmuz’un yıl dönümünde hangi siyasetçilerin ve hangi sanatçıların paylaşım yaptığı merak edildi. İşte 15 Temmuz paylaşımı yapan ünlüler..

SEDA SAYAN

“15 Temmuz Demokrası ve Milli Birlik Günü…”

BÜLENT SERTTAŞ 

“15 Temmuz’dа Türkiye Cumhuriyeti’ne kаst edenlerin hаin plаnınа cаnını siper ederek kаrşı koyаn şehitlerimizi rаhmetle ve duаlаrlа аnıyoruz. Bu millet demokrasiyi 15 Temmuz’da bütün dünyaya göstermiştir. Milli birlik günümüz kutlu olsun.”

İBRAHİM TATLISES 

“Bizim milletimiz yıllarca yeni şehitlerle, yeni gazilerle yüreğini hep sıcak ve canlı tutmuştur, bundan sonra da öyle olacaktır. Yeni nesillerin 15 Temmuz’un şehitlerini hatırlamaları, yad etmeleri için bu tarihi Demokrasi ve Milli Birlik Günü adıyla resmi bayram olarak ilan edildi. Her anımızda ama özellikle de 15 Temmuz’da şehitlerimizi, gazilerimizi, meydanları, sokakları dolduran kahramanlarımızı hep kalbimizde yaşatacağız. Biz bugün nasıl ecdadı rahmetle ve minnetle yâd ediyorsak, inşallah sonraki nesiller de 15 Temmuz kahramanlarını aynı şekilde anacaklar, hatırlayacaklardır.15 Temmuz gecesi Türkiye’yi karanlığa gömmek istediler ama başaramadılar. Allah kurdukları tuzakları başlarına geçirdi. Bir üstadımız ne diyor biliyor musunuz; ‘Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır.’ O karanlık geceye teslim olmadıkları için milletimin her bir ferdine minnettarız. O karanlık geceyi aydınlatan herkese minnettarız…”

MUSTAFA CECELİ 

“Ömer Halisdemir ve 250 vatandaşımızı hain darbe teşebbüsünde şehit verdik. Özgürlüğümüze kalkan kahpe elleri sonsuza kadar kıran, meydanlarda direnen halkımıza ve 2196 gazimize minnetarız.”15 Temmuz’un gecesi Türkiye’yi karanlığa gömmek istediler ama başaramadılar. Allah kurdukları tuzakları başlarına geçirdi. Bir üstadımız ne diyor biliyor musunuz; ‘Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır.’ O karanlık geceye teslim olmadıkları için milletimin her bir ferdine minnettarız. O karanlık geceyi aydınlatan herkese minnettarız…

BURCU ESMERSOY 

“15 Temmuz’un Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde şehitlerimize ve ulusumuza saygıyla… Biz birlikte çok güzeliz.”

ALİŞAN

“Şehitlerimizi rahmetle ve saygıyla anıyoruz. Hainlere ve darbecilere bu millet hiçbir zaman geçit vermeyecek Allah’ın izniyle…”

DEMET AKALIN 

“O gece ezanlar susmasın diye, kendi selalarına koşarak giden kahramanları asla unutmayacağız. Vatana, millete, bayrağa, ezana, adanmışların, aldanmışlara galip geldiği o geceyi asla unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız…”

ACUN ILICALI 

“15 Temmuz’un’da canını ortaya koyarak bayrağımıza, vatanımıza ve devletimize sahip çıkan şehitlerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyorum. Sizi hiçbir zaman unutmayacağız.”

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı