Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

10 Şubat 2020 Pazartesi Eskişehir’de Okullar Tatil mi?

GÜNDEM

8 Şubat 2020 Cumartesi 14:05:27

10 Şubat 2020 Pazartesi Eskişehir’de Okullar Tatil mi?

Eskişehir için de kar yağışı uyarısı yapıldı. Peki 10 Şubat Pazartesi günü Eskişehir’de okullar tatil olacak mı? 10 Şubat 2020 Pazartesi Eskişehir’de okullar tatil mi? Son dakika Eskişehir’de tatil açıklaması geldi mi? Sizler için araştırdık…

10 Şubat 2020 Pazartesi günü Eskişehir’de okullar tatil edilecek mi? Meteoroloji Genel Müdürlüğü yurdun 7 bölgesi için kar yağışı, karla karışık sağanak yağmur ve fırtına uyarılarını yineliyor! Eskişehir için de kar yağışı uyarısı yapıldı. Peki 10 Şubat Pazartesi günü Eskişehir’de okullar tatil olacak mı? 10 Şubat 2020 Pazartesi Eskişehir’de okullar tatil mi? Son dakika Eskişehir’de tatil açıklaması geldi mi? Sizler için araştırdık…

Eskişehir’de hava sıcaklıkları bugün itibariyle düşüyor! Meteoroloji yurdun çeşitli bölgeleri ve birçok il için kar yağışı uyarısında bulundu. 9 Şubat’ı 10 Şubat’a bağlayan gece yoğun kar yağışı bekleniyor. Peki Eskişehir’de 10 Şubat 2020 Pazartesi günü okullar tatil edildi mi? Eskişehir Valiliği’nden tatil açıklaması geldi mi? Binlerce öğrencinin araştırdığı okullar tatil mi sorusunun yanıtı haberimizde.

10 Şubat 2020 Pazartesi Eskişehir’de Okullar Tatil Mi?

10 Şubat 2020 Pazartesi günü için Eskişehir Valiliği’nden tatil açıklaması gelmedi. Binlerce veli ve öğrenci Eskişehir Valiliği tarafından yapılacak kar tatili açıklamasını bekliyor ancak şu ana kadar böyle bir açıklama gelmedi. Eskişehir Valiliği gün içinde 10 Şubat Pazartesi günü okulların tatil edildiğine dair bir açıklama yaparsa bu sayfadan sizlerle paylaşacağız, ancak şuan için böyle bir gelişme yok.

Eskişehir 10 Şubat Hava Durumu

10 Şubat Pazartesi günü Eskişehir’de bulutlu ve hafif kar yağışlı bir gün geçmesi bekleniyor. 9 Şubat Pazar günü Eskişehir hafif yağmurlu idi. Meteoroloji hafif kar yağışına karşın Eskişehir’de sürücülerin dikkatli olmaları için uyarılarda bulundu.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı