Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

10 Şubat 2020 Manisa’da Okullar Tatil Edildi mi? Son Dakika

GÜNDEM

8 Şubat 2020 Cumartesi 14:02:47

10 Şubat 2020 Manisa’da Okullar Tatil Edildi mi? Son Dakika

Meteoroloji’den gelen Son dakika kar yağışı uyarısının ardından gözler Manisa Valiliği’ne çevrildi. Manisa’da okullar tatil olacak mı? 10 Şubat Pazartesi Manisa’da okullar tatil mi? Son Dakika Manisa’da okullarla ilgili tatil kararı alındı mı?

Meteoroloji’den gelen Son dakika kar yağışı uyarısının ardından gözler Manisa Valiliği’ne çevrildi. Manisa’da okullar tatil olacak mı? 10 Şubat Pazartesi Manisa’da okullar tatil mi? Son Dakika Manisa’da okullarla ilgili tatil kararı alındı mı? Meteoroloji Manisa ili içinde yoğun kar yağışı uyarısında bulundu. Peki 10 Şubat Pazartesi günü Manisa’da okullar tatil edildi mi? Cevabını haberimizde sizler için hazırladık…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, yoğun kar yağışı uyarısı yaptı! 9 Şubat pazar’ı 10 Şubat pazartesi’ya bağlayan gecede Manisa için yoğun kar yağışı uyarıları gelmeye devam ediyor. Manisa’da yaşayan yüz binlerce öğrenci ve veli ise okulların tatil edilip edilmediğini araştırıyor. Manisa’da 10 Şubat Pazartesi günü okullar tatil edildi mi? Manisa Valiliği 10 Şubat pazartesi günü için tatil açıklaması yaptı mı?

10 Şubat pazartesi günü Manisa için kar yağışı uyarısı gelse de havanın bulutlu olması ve hafif kar yağışının olması bekleniyor. Yine de sürücüler, yayalar ve trafiğe çıkacaklar şimdiden uyarılıyor.

MANİSA 10 ŞUBAT PAZARTESİ OKULLAR TATİL Mİ?

Manisa Valiliği henüz 10 Şubat pazartesi günü için tatil açıklaması yapmadı. Gözler Manisa Valiliği’ne çevrilmiş durumda. 10 Şubat pazartesi günü Manisa’da kar yağışının olması bekleniyor ancak Valilik şu ana dek bir tatil kararı almadı. Manisa Valiliği, 10 Şubat pazartesi günü için tatil açıklaması yaparsa bu haberimizde en kısa sürede sizlerle paylaşacağız, lütfen beklemede kalın.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı