Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

10 Şubat 2020 Balıkesir’de Okullar Tatil Edildi mi?

GÜNDEM

8 Şubat 2020 Cumartesi 13:59:33

10 Şubat 2020 Balıkesir’de Okullar Tatil Edildi mi?

Balıkesir’de 10 Şubat Pazartesi okullar tatil mi? Balıkesir ilinde 10 Şubat Pazartesi günü ve hafta sonunda yoğun kar yağışı bekleniyor. Balıkesir’de veliler ve öğrenciler şimdiden 10 Şubat 2020 Pazartesi günü okullar tatil edildi mi?

Balıkesir’de 10 Şubat Pazartesi okullar tatil mi? Balıkesir ilinde 10 Şubat Pazartesi günü ve hafta sonunda yoğun kar yağışı bekleniyor. Balıkesir’de veliler ve öğrenciler şimdiden 10 Şubat 2020 Pazartesi günü okullar tatil edildi mi? Sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Balıkesir Valiliği’nden son dakika tatil açıklaması geldi mi? Cevabını bu haberimizde sizler için hazırladık…

Balıkesir için Meteoroloji’den peş peşe uyarılar geliyor! Kar yağışı, 10 Şubat Pazartesi gününden itibaren hafta sonu da etkili olacak. Balıkesir’de hava sıcaklığının da 6 ila 8 derece arasında düşmesi bekleniyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından sunulan hava durumu tahminlerine göre Balıkesir bu hafta yoğun kar yağışına teslim olacak. Peki 10 Şubat Pazartesi gece saatlerinden itibaren başlaması beklenen kar yağışı nedeniyle okullar tatil edilecek mi? Balıkesir’de yarın okullar tatil mi?

10 Şubat Balıkesir’de Okullar Tatil Mi?

Balıkesir’de 10 Şubat Okullar tatil mi sorusunun yanıtı araştırılıyor. Veliler ve öğrenciler Balıkesir Valiliği’nden yapılacak tatil açıklamasını bekliyor ancak şu ana kadar Balıkesir Valiliği’nden resmi bir açıklama gelmedi. Balıkesir Valiliği’nden herhangi bir ‘tatil’ açıklaması gelir gelmez bu sayfadan sizlerle paylaşacağız ancak şuan için böyle bir açıklama henüz gelmedi.

10 Şubat Balıkesir Hava Durumu

Meteoroloji 10 Şubat Pazartesi günü için Balıkesir Hava tahminini açıkladı. Buna göre Balıkesir’de 10 Şubat Pazartesi günü sıcaklık 4 derece olacak. Yine de sıcaklıkların 0 dereceye kadar düşmesi bekleniyor. Ayrıca 10 Şubat Pazartesi günü için Balıkesir’de yoğun kar yağışı uyarısı yapıldı. Kar yağışının Balıkesir’de olumsuzluklara yol açabileceği vurgulanıyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı