Turkcell 12 Ay Boyunca Bedava 2 GB İnternet Veriyor!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Turkcell 12 Ay Boyunca Bedava 2 GB İnternet Veriyor!

GÜNCEL

27 Ocak 2021 Çarşamba 23:39:35

Turkcell 12 Ay Boyunca Bedava 2 GB İnternet Veriyor!

Turkcell bilişim alanında ortaya koymuş olduğu hizmetler ile birlikte dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Yapılan çalışmalar ile birlikte birçok kişiye 12 ay boyunca bedava 2 GB internet veriliyor. Kampanyadan yararlanabilmek için ise kişilerin belirli özelliklere ve niteliklere sahip olması gerekmektedir. Yapılan kampanya süresi ile ilgili de detaylı bilgiler ulaşmaya başladı.

Turkcell genel olarak mobil hizmetlerin lideri konumunda yer almaktadır. Kullanıcıların memnuniyeti açısından birçok hizmet yer aldığı gibi aktif olarak Türkiye’de en çok müşteriye sahip olan şirketler arasında yer almaktadır. Birçok hizmet ile birlikte müşterilerin memnuniyeti hedeflenmektedir. Belirli aralıklarla müşterilere verilmekte olan dakikalar, SMS paketleri ve internet paketleri ile birlikte başarılı işlere imza atılmaktadır.

Turkcell yeni kampanyası ile birlikte 12 ay boyunca geçerli bedava 2 GB internet veriyor. Kampanya dâhilinde bulunabilmek için ise bireylerin kurumsal müşteri olması gerekmektedir.

12 Ay Boyunca Bedava 2 GB İnternet Başvurusu

12 ay 2 GB Hediye kampanyasından İşte Destek Paketleri, İşte Paketler ve Esnaf paketlerinden yararlanmakta olan kurumsal müşteriler hizmet alabilmektedir. Hizmet alabilmek adına belirli şartların taşınması gerekmektedir. Kurumsal müşteriler için geçerli olan kampanya ile birlikte birçok esnafın iş yerindeki internet kullanımına ek destek verilmek istenmektedir.

Kampanyaya başvuru yapabilmek için ise gerekli şartları taşıyan müşterilerin Turkcell’in resmi internet sitesine giriş yapması gerekmektedir. Müşteriler diledikleri takdirde de Turkcell bayi ve şubelerine de giderek kısa bir süre içerisinde hizmetten fayda görebilmektedir. 12 ay boyunca bedava 2 GB internet başvurusu belirtilmiş olan kanallar aracılığı ile kısa bir süre içerisinde yerine getirilebilmektedir.

Kampanya Geçerlilik Süresi

Belirtilmiş olan kampanyadan yararlanabilmek için ise bireylerin belirli bir tarihe kadar başvuru işlemlerini yerine getirmesi gerekmektedir. Başvuru tarihinin sona ermesinden sonra ise hiçbir şekilde başvuru yapılamamaktadır. Kısıtlı bir süreliğine sunulmuş olan kampanya için belirlenmiş olan son tarih 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir.

Şirketlerin ve işletmelerin genel hatları ile birlikte birçok internet işlerinin olduğu bilinmektedir. Durum ile ilgili çalışmalar yürütmekte olan Turkcell de kurumsal müşteriler için ortaya koymuş olduğu kampanya ile işlerin daha sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesine zemin hazırlamaktadır. Mevcut bilgiler doğrultusunda ise kampanyadan sadece kurumsal müşteriler fayda alabilmektedir.

İşte Destek Paketleri, İşte Paketler ve Esnaf Paketleri üzerinden faydalanmaya devam eden kurumsal müşteriler kampanya dâhilinde sunulmuş olan fırsatlardan faydalanabilecek. Belirtilmiş olan kampanya süresi boyunca bedava bir şekilde internetten fayda görebilmek adına ise başvurular sürmektedir. Kolay başvuru yöntemleri ile birlikte bireyler kısa bir süre içerisinde hizmetleri almaya başlayabilmektedir.

Kampanya Şartları ve Detayları

Kampanyanın genel şartları ve detayları incelendiğinde ise belirli durumlar göze çarpmaktadır. Kısıtlı sayıda müşteri için ortaya sunulmuş olan kampanya sadece 5000 adet olarak sınırlandırılmıştır. Kampanyadan fayda alabilmek adına ise kurumsal müşteriler hiç zaman kaybetmeden kısa bir süre içerisinde başvuru işlemlerini yerine getirmelidir.

12 ay 2GB hediye kampanyası 22 Haziran 2020 tarihi itibarıyla, data tüketim oranı genel ortalamaya göre, Turkcell müşteri yaşı genel ortalamaya göre ve daha az olan, paketlerin aşım oranı genel ortalamaya göre 0 ve üzeri olan, daha önce numara taşımayla gelmiş veya numara taşımayla rakip operatörlere gitmiş ve/veya kontratı bitmiş olan veya yakın zamanda kontratı bitecek olan müşterilere sunulacaktır. Kampanyaya katılım ücretsiz olacaktır, aboneler kampanyalı paketlerde kaldıkları süre boyunca hediye internet faydası otomatik yenilenecektir.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı