1500 TL'nin Üzerinde Gelire Sahip Olabilirsiniz! Günde 2 Saat Çalışmayla Aylık Gelire Sahip Olmak
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

1500 TL’nin Üzerinde Gelire Sahip Olabilirsiniz! Günde 2 Saat Çalışmayla Aylık Gelire Sahip Olmak

GÜNCEL

1 Şubat 2021 Pazartesi 22:14:11

1500 TL’nin Üzerinde Gelire Sahip Olabilirsiniz! Günde 2 Saat Çalışmayla Aylık Gelire Sahip Olmak

Covid-19 salgını sebebiyle pek çok ülkede olduğu gibi Türkiye’de de yasak kararları uygulanıyor. Hafta içi ve hafta sonları uygulanan sokağa çıkma yasağında vatandaşlar evlerinden çıkmıyor. Bu çerçevede her türlü iş fırsatını araştıran vatandaşların arayış içinde olduğu başlıklardan bir tanesi de evde iş imkanları oluyor. Evde gerçekleştirilebilecek olan ilave işler içerisinde nikah şekeri paketlemesi, evde kına paketlemesi, evde iplik temizleme, evde makale yazarlığı yapma, evde boncuk paketleme işi bulunuyor.

Özellikle de ev hanımları bu işleri evden yaparak evinin pek çok ihtiyacını karşılayabiliyor. Sizde evinizde yapabileceğiniz bir iş imkanı arıyorsanız evde sabun paketleme işi vb. işler için başvuruda bulunabilirsiniz. Paketleme işinde genelde sabun, tel toka kutulama, poşet katlama, kulak çubuğu ambalajlama gibi farklı ürünlerin paketlemesi gerçekleştiriliyor. Evde yalnızca 3-4 saatlik bir çalışma ile aylık kazanç sağlamak isteyen ev hanımlarının bir takım koşulları da yerine getirmeleri isteniyor.

Paketleme İşleri Nasıl Yapılıyor?

Günlük yapabilecek olduğunuz paketleme sayısı 800 civarındadır ve iş yalnızca sizin 2 saatinizi alıyor. Eğer daha fazla zaman ayırmak isterseniz kazanç elde edeceğiniz ücrette o kadar yükselecektir. Özellikle de ev hanımlarının bu işi evlerinde yaparak evinin pek çok ihtiyacını karşılayabildiği gözlemlenmiştir. Büyük illerde bulunan firmalar paketleme işi gibi basit olan işleri yapmak istemedikleri için bu işleri evden çalışmak isteyen kişilere veriyorlar. Tane başına ise 10 ila 15 kuruş arasında bir ödeme gerçekleştiren firmaların her biri farklı ödeme koşulları sunabiliyor.

Evde İplik Temizleme İşi İle Ek Gelir Sağlamak

Bu iş fırsatı diğerlerine kıyasla biraz daha zahmet içeriyor. Firmalar parça kumaşları size ulaştırıyor ve bu parça kumaşlardan iplik çıkarmanızı istiyor. Parça başı gerçekleştirilen ödeme veriliyor. Bu işi yapmak isteyen kişilerde el yeteneğinin bulunması gerekiyor.

Evde Nikah Şekeri Paketleme İle Ek Gelir Sağlamak

Evde nikah şekeri paketleme işi oldukça popüler. Çok fazla sayıda firma bu hususta ilanlar paylaşıyor. Evlere ulaştırılan malzemeler ile nikah şekeri paketlemeleri yapıyor. Paketleme başına belirli bir ücret ile çalışanlar toplu ödemelerde alabiliyor.

Evde Kına Paketleme İşi İle Ek Gelir Sağlamak

Ek kazanç sağlamak isteyen kişiler için gerçekleştirilebilecek işler içerisinde evde kına paketleme işide geliyor. Bu iş özellikle düğünlerin çok olduğu dönemlerde çok fazla sayıda rağbet görmektedir. Firmalar evinde çalışmak isteyen vatandaşlara kına ve diğer paketleme malzemelerini ulaştırıyor. Belirli bir sürede yapılması istenen kına paketleme işi işi alan kişiler tarafından yapılıyor. Bu sayede evde ek kazanç sağlıyorsunuz.

Evde Boncuk Paketleme İşi İle Ek Gelir Sağlamak

Evde ev hanımlarının yoğun ilgi gösterdiği boncuk paketleme işi için sistem kına paketleme işi ile aynı şekilde işlemektedir. Fakat boncuk paketleme işi el yeteneği istemektedir ve senenin her dönemi yoğun bir şekilde gerçekleştiriliyor. Boncuk paketleme işinde de firmalar adresinize malzemeleri iletiyor ve belirli sürede istenilen sayıda paketlenmenin tamamlanmasını talep ediyorlar.

Reklam İzleme İşi İle Ek Kazanç

Vaktinizin büyük bir kısmını interneti kullanarak geçiriyorsanız, online olarak para kazanmanız çok kolay. Bunun en kolay yollarından bir tanesi ise reklam izleme işi. İnternette pek çok firma reklam izleme başına ücret ödemesi yapıyor. İnternetten küçük bir araştırmada bulunarak reklam izleme işi veren firmalara kolaylıkla erişebilirsiniz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı