Gülşen bu kez gerçekten hiçbir şey giymedi artık sallamıyor! Görülmedik yeri kalmadı alev alev...

Gülşen bu kez gerçekten hiçbir şey giymedi artık sallamıyor! Görülmedik yeri kalmadı alev alev...
YAYIN TARİHİ: 25.01.2022 13:10:00

Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden olan Gülşen, sahne kıyafetlerine gelen eleştirilerine önce Instagram'dan yanıt verdi, sonra da gerçekten soyundu. Kıyafetlerine gelen yorumların ardından üzerine bir de İzzet Yıldızhan 'sahneye de külotla çıkmayın' yorumu gelince kendinden geçen Gülşen, Instagram hesabından sayfalar dolusu bir yanıt yayınlamıştı. Çok kısa bir süre öncesinde de sahneye iç çamaşırıyla çıkan Gülşen, tüm bunların ardından tekrar sahnedeydi. Bu kez Gülşen'in görülmedik yeri kalmadı.

Gülşen bu kez gerçekten hiçbir şey giymedi artık sallamıyor! Görülmedik yeri kalmadı alev alev... Magazin gündemi günlerdir Gülşen'i konuşuyor. Aslında bir süredir giydiği sahne kıyafetleri olay yaratıyordu Gülşen'in. Sahne kıyafeti seçimlerinde oldukça cesur davranan Gülşen, kimseye kulak asmamaya da devam ediyordu.

Artık fotoğraflarının altına kötü eleştiriler gelmeye başladı. Bu eleştiriler giderek artmaya başladı ve son olara ünlü şarkıcı İzzet Yıldızhan bir video yayınladı. Videoda isim vermeyen İzzet  Yıldızhan 'sahneye de külotlar çıkmazsınız' dedi. Bunu duyan Gülşen ardından sahneye iç çamaşırının üzerine giydiği baştan aşağı transparan kıyafetle çıktı.

Bir süre önce haklarında boşanacakları yönünde iddialar çıkan eşi Ozan Çolakoğlu da yaptığı açıklamada eşine sahip çıktı. Bu kez eleştirilerin odağında Gülşen'in eşi Ozan Çolakoğlu da yer almaya başlayınca Gülşen, uzun süren sessizliğini bozdu. Instagram'dan uzun uzadıya bir yanıt veren Gülşen, bu yanıtın ardından önceki akşamm ilk kez sahneye çıktı. Ama ne çıkma... Gülşen bu kez cesaretin dozunu arttırdı ve her yerinden dekolteli, iç gösteren kıyafetinin altınba hiçbir şey giymeden sahneye çıktı. Eleştirileri hiç sallamadığını gösteren Gülşen'in fotoğraflarına binlerce beğeni ve yorum yağdı. İşte Gülşen'in olay yaratan son paylaşımı:


DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR