Görüntüye tekrar bakmamak elde değil dudak dudağa… Masterchef Burcu meğer Burak Özçivit’le evliymiş!

Görüntüye tekrar bakmamak elde değil dudak dudağa… Masterchef Burcu meğer Burak Özçivit’le evliymiş!
YAYIN TARİHİ: 11.11.2021 10:21:00

​Masterchef Burcu meğer Burak Özçivit’le evliymiş! Görüntüye tekrar bakmamak elde değil dudak dudağa… Masterchef Burcu meğer Burak Özçivit’le evliymiş! Görüntüye tekrar bakmamak elde değil dudak dudağa… TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Masterchef’in 4. sezonu beklentilerin çok çok altında kaldı ne yazık ki. 2020’de yayınlanan sezonun çıtayı en yukarılara taşıması sonrası beklenti çok yükseldi ve bu seneki Masterchef, reytinglerde umduğunu bulamadı. Ancak bazı isimler var ki aralardan sivrilmesi başardı. O isimlerden biri de Burcu Önal.

Masterchef’in bu sezonki en olaylı isimlerinden biri Burcu Önal oldu. Yarışmaya daha önce 2 defa katılan ancak elenen Burcu Önal, 3. defasında muradına erdi. Şimdilerde Masterchef ana kadrosunda gerek yemekleri gerekse tartışmalarıyla gündemden düşmeyen Burcu Önal’ın eli olduğu biliniyor. Ama kiminle? Özel hayatını gözden uzak tutmak isteyen Burcu Önal’ın elini görenler gözlerine inanamadı ve Burak Özçivit gerçeği herkesi şaşırttı. İşte o görüntüler…

Asya mutfağından esinlendiği aşikar olan Burcu Önal zaten Asyalı 2 aile tarafından büyütülmüş. 1986 doğumlu olan Burcu Önal, 15 yıl boyuna Asya’da yaşamış. Aslen Diyarbakırlı olan Burcu Önal’ı Filipinli ve Çinli aileler büyütmüş ve haliyle Asya yemekleri konusunda uzmanlaşmış. Türkiye döndüğünde ise ilk işi Taksim’de bir Çin restoranı açmak olmuş.


Masterchef başladığı dönem hakkında şaşırtıcı bir gerçek de ortaya çıkmıştı Burcu Önal’ın. Instagram’ında Ajda Pekkan’l pek çok fotoğrafı olduğu görülen Burcu Önal’a Somer Sivrioğlu bu konu hakkında soru yönelttiğinde bir dönem Ajda Pekkan’ın mutfağında çalıştığını ve bunun kendisini çok geliştirdiğini söylemişti.Burcu Önal, İbrahim Önal’a evli. Eşiyle pek çok aşk dolu fotoğrafı Instagram’da olan Burcu Önal’ın eşi İbrahim Önal’ın, Kuruluş Osman’ın yıldızı Burak Özçivit’e olan benzerliği ise akıllara zarar. Burcu Önal’ın eşi İbrahim Önal’ı gören sosyal medya kullanıcıları ‘Burak Özçivit’le evlendiğini bilmiyorum’, ‘Kocan Burak Özçivit’e benziyor’ gibi yorumlarda bulundular.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER