Görenin ateşi 40'a çıktı Songül... Songül Karlı göbeğine kadar göğüs dekoltesiyle zıp zıp dans etti!

Görenin ateşi 40'a çıktı Songül... Songül Karlı göbeğine kadar göğüs dekoltesiyle zıp zıp dans etti!
YAYIN TARİHİ: 6.11.2021 09:51:00

​Songül Karlı göbeğine kadar göğüs dekoltesiyle zıp zıp dans etti! Görenin ateşi 40'a çıktı Songül... O artık bir sosyal medya canavarı. Eski eşi Metin Yüncü'nün kendisini dolandırdığı iddiasıyla Müge Anlı'ya çıkacağını, Metin Yüncü yüzünden bir ekmeğe bile muhtaş kaldığını söylediği günden bu yana Songül Karlı gündemden düşmüyor. Hatta işleri açıldı desek yeridir. Bir anda sosyal medyayı kaynatan Songül Karlı son olarak da Gelinim Mutfakta'yı sunmuştu. Sahne de almaya başlayan Songül Karlı, sahne kıyafeti olarak öyle bir şey seçti ki görenler kilitlendi...

Kendisini dolandırdığı eski eşi Metin Yüncü yüzünden Müge Anlı'ya çıkacağını söyledikten sonra adeta talihi dönen Songül Karlı bir türlü durdurulamıyor. Müge Anlı açıklamasından sonra hem sosyal medyada reklam almaya hem de sahnelere çıkmaya başlayan Songül Karlı, sosyal medyayda öyle paylaşımlar yapıyor ki akıllara zarar. Songül Karlı, vücudunu saran göğüs dekolteli elbisesi ile sahne aldığı bir organizasyondan paylaşımda bulundu. Songül Karlı'nın göbeğine kadar inen göğüs dekoltesi yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu. 

Sosyal medya paylaşımlarıyla son dönemde adından bolca söz ettiren Songül Karlı yine yaptı yapacağını. Kısa bir süre önce Demet Akalın krizinden sonra sunucusuz kalan Gelinim Mutfakta'yı sunan Songül Karlı sosyal medyada yoluna hızla devam ediyor. Peki dekolteli paylaşımların piri Songül Karlı bu kez ne paylaştı?

Gelinim Mutfakta'dan sonra soluğu ait olduğu yerde, sahnelerde alan Songül Karlı bir organizasyonda sahne aldı. Organizasyonlarından gönderiler ve hikayeler paylaştığını bildiğimiz Songül Karlı bu kez sınırları yıktı geçti. Songül Karlı'nın göbeğine kadar derin göğüs dekolteli, fiziğini net bir şekilde ortaya çıkaran elbisesiyle sıcaklığı yükseltti.

Sadece 12 saat içerisinde binlerce beğeni yorum alarak rekora koşan Songül Karlı beğeni topladı. Paylaşımın altına 'taş üstünde taş kalmadı', 'Allah seni nazarlardan korusun', 'Songül yaktın bizi 3 saniye'  gibi yorumlar yapıldı.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER