Gönül Dağı’nın Asuman’ı Hiç Öyle Masum Değil! Ünlü Olmak İçin Vermediği Poz Yok! Hazal Çağlar Ateşi

Gönül Dağı’nın Asuman’ı Hiç Öyle Masum Değil! Ünlü Olmak İçin Vermediği Poz Yok! Hazal Çağlar Ateşi
YAYIN TARİHİ: 30.12.2021 16:11:00

TRT 1 ekranlarında sürprize imza atarak reytinglerin zirvesine oturan Gönül Dağı’nın en çok konuşulan isimlerinden biri Asuman. Asuman’a hayat veren Hazal Çağlar da güzelliğiyle beğeni topluyor. Masum yüzüyle hayran bırak Hazal Çağlar’ın eski fotoğraflarıysa sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Bir dönem sunuculuk da yapan Hazal Çağlar ünlü olmak için soyunmuş adeta. Değişimi ise inanılır gibi değil.

Gönül Dağı dizisinde Ramazan’ın büyük aşkı Asuman’a hayat veren, dizinin masum yüzlü güzeli Hazal Çağlar hakkında biraz araştırma yapılınca ortaya çıkanlar inanılır gibi değil. 25 yaşındaki genç oyuncu bu zaman kadar ekranda pek çok defa görünse de patlamasını Gönül Dağı sayesinde yaptı. Ancak geçmişteki dosyası hayli kabarık.

Bir dönem Galatasaray TV’de sunuculuk yapan Hazal Çağlar aslında yola sosyal medya fenomeni olarak çıktı. Sonrasında kendini ekrana atan Hazal Çağlar, No:10 Studio’da oyunculuk eğitimi alarak yola koyuldu. Ardından Galatasaray TV’ye geçen Hazal Çağlar ardından kliplerde de rol aldı. Bir sonraki adımı ise Gönül Dağı oldu. Şimdilerde TRT 1 ekranlarında boy gösteren Hazal Çağlar sosyal medyada da aktif. Sık sık paylaşam yapan Hazal Çağlar’ın eski hali ise inanılır gibi değil. Hem imajında hem de yüzünde değişime giden Hazal Çağlar değişimin ta kendisi. Şu anda uslu kız imajıyla kalpleri çalan Hazal Çağlar’ın eski hallerinde cesur pozlar akıl alır gibi değil. İşte Hazal Çağlar’ın eski hali.  

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER