Giyinik göremediğimiz Yasmin Erbil bu kez de bornozla... Baba sözü dinlemiyor bildiğini okuyor!

Giyinik göremediğimiz Yasmin Erbil bu kez de bornozla... Baba sözü dinlemiyor bildiğini okuyor!
YAYIN TARİHİ: 14.11.2021 12:35:00

​Baba sözü dinlemiyor bildiğini okuyor! Giyinik göremediğimiz Yasmin Erbil bu kez de bornozla... Yasmin Erbil'in açılmakta sınırı yok. Nergis Kumbasara ve Mehmet Ali Erbil'in kızları Yasmin Erbil önce sosyal medya paylaşımlarıyla ortalığı sallıyordu. Sonra da belki de en büyük hayali olan şeye kavuştu basama basamak.

Nergis Kumbasar ve Mehmet Ali Erbil'in 25 yaşındaki kızları Yasmin Erbil bir türlü dur durak bilmiyor. Genellikle had safhada dekolteli paylaşımlarıyla bildiğimiz Yasmin Erbil yine bildiğini okumaya, açtıkça açmaya devam ediyor. Daha önce babası Mehmet Ali Erbil'in bir paylaşımında sansür uyguladığı Yasak Elma'nın yıldızı Yasmin Erbil'in tercihi bu kez bornoz oldu. Yasmin Erbil'in bornozlu paylaşımı göreni terleten cinsten... 

Önce bir magazin programı sunarak sunuculuk deneyimi elde eden Yasmin Erbil'in gönlünde yatan aslan tabi ki oyunculuktu. Yasmin Erbil'in bu dileği sonun gerçekleşti. Şimdilerde Fox TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde rol alan Yasmin Erbil, bir yandan da sosyal medya paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Yasmin Erbil'in Instagram paylaşımları herkesin malumu. Sık sık dekolteli paylaşım yapmayı tercih eden Yasmin Erbil'e baba Mehmet Ali Erbil'in de bir sansür uyguladığı hala hafızalarımızda. Ancak çok konuşulmanın getirdiği o hazzı alan Yasmin Erbil, yaptığı paylaşımlara her geçen gün yenisini ekliyor.

Özellikle geçen yaz yaptığı bikinli paylaşımlarıyla herkesi şoke eden Yasmin Erbil'in tercihi bu kez bornoz oldu. Geçtiğimiz günlerde bacak ve göğüs dekolteli pozlarıyla beğeni toplayan güzel isim bu kez de bornozuyla poz verdi. Erbil’in bornozlu paylaşımına kısa sürede yorum ve beğeni yağdı.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER