Gerçek Oldu! Hyundai Araçlarda Müthiş Müjde! 0.99 Faizli 50.000 TL Kredi 29 Bin'den Fazla İndirim

Gerçek Oldu! Hyundai Araçlarda Müthiş Müjde! 0.99 Faizli 50.000 TL Kredi 29 Bin'den Fazla İndirim
YAYIN TARİHİ: 27.01.2022 11:35:00

2022 yılında Hyundai firmasından araba sahibi olmak isteyenlere çok büyük bir fırsat geldi. Geçtiğimiz günlerde resmi internet sitelerin yayınladıkları duyuruda birçok yeni model araçlarda birbirinden özel indirimler uygulanacağının haberini verdiler.

Türkiye de Hyundai markasına ait en çok tercih edilen araçların başında i20 modeli gelmektedir. Özellikle bu araca sahip olmak isteyenler için birçok ek fırsatta verilmiştir. Diğer modeller içinde birçok fırsat bulunmaktadır. Bu fırsatlardan birisi ise tam olarak 29 bin 400 TL indirim fırsatıdır. Bu kampanyadan haberdar olan müşteriler yoğun bir şekilde hangi model için geçerli olduğu olduğunu araştırmaktadır. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de


 

0,99 Faizle Araç Kredisi


Günümüzde enflasyona bağlı olan kredi faizleri her geçen gün artmaktadır. En düşük faiz oranları seviyeleri yaklaşık olarak 2.00 bantlarında iken Hyundai firmasının müşterilerine sunduğu 0,99 faiz oranı müşteriler tarafından oldukça olumlu karşılandı. Hyundai kampanyalı otomobillere sahip olmak için ilk önce bankaların kredi faiz oranlarını gözden geçirmelisiniz!
Geçerli bir süre için geçerli olacak olan bu dev fırsatın son tarihi hakkında herhangi bir resmî açıklama yapılmamıştır. Ancak yetkililerin açıklamalarına göre 3 aylık bir periyotta aktif olacağını dile getirmişlerdir. Bu faiz oranı kapsamında müşteriler 10 bin ile 50 bin TL arasında ki istediği tutarda kredi çekebileceklerdir. 50 bin liranın üstü için bu faiz oranı geçerli olamayacaktır.

Hangi Model Araçlarda İndirim Var?


2021 ve 2022 model tüm araçlarda 0,99 faiz imkanıyla 50 bin TL’ye kadar kredi fırsatı verilmektedir. Ancak bazı modellerde ek birçok fırsat bulunmaktadır. Özellikle 2021 model i20 AT otomatik model Hyundai araçlarında hem kredi fırsatı hem de ek olarak 29 bin 400 TL indirim fırsatı bulunmaktadır.


Bir başka beğenilen araç olan i10 modelinde ise şimdi al Ağustos’ta öde kampanyası ve 40 bin TL 0,99 faizli kredi fırsatı verilmektedir. Hyundai Elentra Sedan modelinde ise yine aynı kredi kampanyası uygulanmakta olup indirim seçenekleri aracın modeline 10 bin TL ile 50 bin TL bantlarında değişmektedir.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR