Gelir Belgesiz Şartsız 5.000 TL Para Veriliyor! Yalnızca O Bankada Başladı! Başvurun Parayı Alın

Gelir Belgesiz Şartsız 5.000 TL Para Veriliyor! Yalnızca O Bankada Başladı! Başvurun Parayı Alın
YAYIN TARİHİ: 28.11.2021 16:30:00

Gelir Belgesiz Şartsız 5.000 TL Para Veriliyor! Yalnızca O Bankada Başladı! Başvurun Parayı Alın. Bankadan yapılan açıklama ile birlikte, kredi sonucunuz anında belli olacak ve krediniz hesaplara yatacak.

Yalnızca O Bankada Başladı! Başvurun Parayı Alın. Gelir Belgesiz Şartsız 5.000 TL Para Veriliyor! En az 5.000 TL almak için kredi kampanyası başladı. Bu anlamda İhtiyaç kredisi almak isteyenlere yeni bir kampanya yapıldı. Fibabank en düşük limitten kredi kampanyası başlattı. Bu kredi kampanyası ile 5.000 TL hesaplara yatıyor. Fibabanka özel bankalar arasında en kolay kredi veren bankalar arasında başı çekiyor. Kolay kredi almak için bankanın resmi web sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Krediyi alıp alamayacağınız ise yalnızca kredi notunuzla alakalıdır. Fibabanka bağlamında işlem yapabilmeniz için geçerli kredi notunuz en az 1200 olmalıdır. Kredi notunu ise hesaplamak oldukça basittir. Krediyi alacak kişi özellikle banka müşterisi ise veya daha önce bu bankadan kredi kullanıp düzenli olarak geri ödediyse kredi alması daha kolay olacaktır. Bu anlamda daha yüksek kredi limilerinden yararlanabilirler. 

FİBABANKA KREDİ BAŞVURUSU 


Fibabanka kredi başvurusu yapmak oldukça kolaydır. Bu anlamda bankanın mobil uygulaması üzerinden SMS atabilirsiniz. Ayrıca şubeye de gidip anında başvuru yapabilirsiniz. Bu anlamda ATM üzerinden kartsız olarakta paranız onaylanırsa çekim yapabilirsiniz. Teminatlı veya teminatsız ihtiyaç kredisi talepleriniz için size en yakın Fibabanka şubesini ziyaret edebilirsiniz.Şubeye gitmeden başvurunuzun ilk adımı için T.C. Kimlik Numaranızı 3422'ye mesaj atabilirsiniz. Mesajına olumlu bir yanıt gelirse kredinizi anında çekebilirsiniz. Kredi başvurusunda kıstas ise 5.000 TL olacak. Mobil uygulaması kullanarak ise paranızı anında hesabınıza geçirmekte çabası olacak. 

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER