Gelir belgesi olmayanlara Müjde!!! Bu banka gelir belgesiz kredi vereceğini duyurdu

Gelir belgesi olmayanlara Müjde!!! Bu banka gelir belgesiz kredi vereceğini duyurdu
YAYIN TARİHİ: 8.09.2021 15:47:00

Son dakika kredi kampanyası ile birlikte, sizlerde hemen kredi onayı alabilir, gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Gelir belgesi olmayanlara Müjde!!! Bu banka gelir belgesiz kredi vereceğini duyurdu.Kredi başvurusu yapacak olan kişilere gelir belgesi olmadan kredi veren Finansbank 75 bin TL'ye kadar hızlı bir şekilde kredi onayı vereceğini duyurdu. Özellikle yaşamış olduğumuz son pandemi döneminde kampanyalarını güncelleyen bankalar normalleşme sürecinde de sürekli olarak güncel kredi kampanyaları yaparak kişilerin ihtiyaçları olmaları durumunda Kredi almalarını sağlamaktadır. QNB Finansbank üzerinden de yapılan son kredi kampanyasında gelir belgesiz olarak kişilere hızlı bir şekilde kredi onayı verilecek ve kredi kullanımı esnasında sadece kimlikle işlem yapabileceksiniz. QNB Finansbank Kendi resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuru ile birlikte Kredi alacak olan müşterilere hızlı bir şekilde kredi onayı vereceğini ve şartlarında yayınladı.

Finansbank üzerinden kredi başvuru şartları nelerdir?

75 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler kredi kullanmak istiyorlarsa bankanın uygulamış olduğu kredi politikalarına uygun bir müşteri olması gerekmektedir. QNB Finansbank kişilere kredi onayı verebilmesi için en az 1400 ve üzerinde bir kredi notunu olması gerekiyor. Sigortalı olarak iş yerinde çalışan kişilerin en az üç aydır aynı işyerinde çalışıyor olması, emekli olan kişilerin de emekli maaşlarını bir bankaya taşımaları durumunda banka gelir belgesiz olarak müşterilerine Kredi imkanı sunacaktır. Özellikle internet bankacılığı üzerinden kullanacağınız ihtiyaç kredilerinde banka daha düşük faiz oranları ve masrafsız kredi seçenekleri ile size Kredi vereceği için daha yüksek kredi notu olan müşteri olmanız gerekmektedir.QNB gelir belgesiz 75 bin TL'ye kadar kredi başvurusu nasıl yapılır?

Finansbank üzerinden 75 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler belirtiler Kredi şartlarına uygun olmaları durumunda kredilerine hemen aynı gün içerisinde kullanabileceklerdir. QNB Finansbank üzerinden 75 bin TL'ye kadar kredi almak isteyen kişiler t.c. kimlik numarasını 5030 numarasına mesaj atarak Kredi başvurusunda bulunabilirler.

5030 numarasına mesaj attıktan hemen sonra banka sizlere kredi sonucu da verecek ve onaylanan kredi'nizinde ne kadar olduğu hakkında sizlere mesaj ile bilgi verecektir. SMS atarak kredi onayı alırsanız size en yakın banka şubesine kimliğiniz ile birlikte giderek kredinizi kullanabilirsiniz.

Bu bankanın müşterisi olan kişiler ise internet bankacılığını kullanarak qnb mobil uygulaması üzerinden 75 bin TL'ye kadar istedikleri zaman onay alabilir, onaylanan kredilerinde hemen hesaplarına atabilirler.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER