Gelin hanım aşkı yedi düvele duyurmak için kırk takla atıyor! Survivor Poyraz’ın sevgilisi bakın kim

Gelin hanım aşkı yedi düvele duyurmak için kırk takla atıyor! Survivor Poyraz’ın sevgilisi bakın kim
YAYIN TARİHİ: 12.11.2021 09:55:00

​Survivor Poyraz’ın sevgilisi bakın kim! Gelin hanım aşkı yedi düvele duyurmak için kırk takla atıyor... Bir ekran klasiği olan Survivor’ın 2022’de yayınlanacak All-Star’ına kadar Survivor 2021 yarışmacıları hayli konuşuluyor. Onlardan biri de tabi ki yarışma süresince de adından bolca söz ettiren Yiğit Alp Poyraz ya da bizim tanıdığımız haliyle Poyraz. Yarışmanın başından bu yana en iddialı isimlerden biri olan, ‘her şeyin başı saygı’ mottosu dilden dile yayılan Yiğit Alp Poyraz, İsmail  Balaban’la birlikte final koltuğuna oturan isim olmuştu.

TV 8’de yayınlanan Survivor’ın 2021 sezonuna damga vuran isimlerden biriydi Yiğit Alp Poyraz. Bir dönem Los Angeles’ta yaşayan, Boğaziçi Üniversitesi mezunu, aileden varlıklı bu gencin Survivor’da ne işi olduğu sorusu bir yandan ayrıca merak edilirken, performansı ve yakışıklılığıyla adından sıkça söz ettiriyordu. Akıbeti de öyle oldu Survivor’da final koltuğuna oturan, şampiyon olamasa da şimdilerde şöhretin tadını çıkaran Yiğit Alp Poyraz’ın adı sık sık Ayşe Yüksel’le anılıyordu. Ancak gelin görün ki Yiğit Alp Poyraz gönlünü çoktan başka birine kaptırmış. 

Survivor sonrası ailesinin yanına Bodrum’a giden Yiğit Alp Poyraz sonrasında, Göbeklitepe, Kapadokya gibi Türkiye’nin turistik yerlerini gezerek bu anları Instagram hesabından sıkça paylaşmıştı. Özel hayatı özellikle kadınlar tarafından yakinen takip edilen Yiğit Alp Poyraz hakkında en çok merak edilen şey, tabi bir de bu kadar yakışıklı olunca, sevgilisinin kim olduğu. Malum yarışma esnasında önce Aleyna Kalaycıoğlu’yla adı çıkmıştı.


Özellikle yarışmanın ilk günlerinde kazanılan bir oyun sonrası Aleyna Kalaycıoğlu, Poyraz’ın kucağına atlamış sonrasında bir ada konseyinde ‘Sancakay sana aşıktı, senle beni kıskanıyordu’ gibi bir açıklamaya imzasını atınca ortalık karışmıştı. Ancak gelin görün ki Poyraz, Aleyna’dan öyle bir nefret etmiş ki bu yarışmada da yarışma sonrasında da sıkça gösterdi. Bir diğer aşk iddiası ise Ayşe Yüksel…

Sık sık abi kardeş gibi olduklarını dile getiren Ayşe ve Poyraz’ın birbirinden hoşlandıkları dillendirildi defalarca. Kanıt olarak yarışmadaki bakışmaları, sarılmaları gösterildi ama ikili doğru söylüyordu. Yiğit Alp Poyraz ve Ayşe Yüksel gerçekten birbirlerini abi kardeş olarak görüyorlardı. Peki Survivor yakışıklısı Yiğit Alp Poyraz’ın gerçek sevgilisi kimdi? İşte bu soru nihayet yanıt buldu.


İŞTE POYRAZ’IN SEVGİLİSİ
Poyraz’dan henüz bir adında gelmese de sevgilisi olduğu iddia edilen isimden gelen paylaşımlara göre aşk kanıtlandı gibi. Survivor Poyraz kalbini arkadaşı, Selin Tuncali’ye kaptırdı. Selin Tuncali’nin bu paylaşımı da aşkı kanıtlar nitelikteydi. Öte yandan Selin Tuncali, aşkı göze sokmaya çalışırcasına paylaşım yapıyor. Poyraz ise sessizliğini korurken bir yandan da Instagram’da etiketlendiği fotoğraflara kısıtlama getirdi. Bu hamle de aşk iddialarını dolaylı yoldan kabul olarak görüldü.

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER