Gazoz Değil Eros! Mete Gazoz Tam Bir Romantik Serseri! Sevgilisi Güzelliğiyle Baş Döndürdü! Kalpleri

Gazoz Değil Eros! Mete Gazoz Tam Bir Romantik Serseri! Sevgilisi Güzelliğiyle Baş Döndürdü! Kalpleri
YAYIN TARİHİ: 30.12.2021 16:07:00

Türkiye’nin en çok 13 madalyayla en çok madalya kazandığı Olimpiyat olan Tokyo 2020’de adından çok söz ettiğimiz Mete Gazoz aldı başını gidiyor. Başarısı ve sempatik tavırlarıyla kalpleri çalan Gazoz’un da kalbini çalan biri var. Olimpiyat şampiyonu Mete Gazoz’un sevgilisi Melike Ayvaz görenleri hayran bıraktı. Genç aşklarını sosyal medyada sık sık dile getirmekten de geri durmuyor. İşte Mete Gazoz ve sevgilisi Melike Ayvaz.

Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları’nda okçuluk dalında altın madalya kazanan genç sporcu Mete Gazoz, şu sıralar olimpiyatın kendisine getirdiği şöhretin de tadını çıkarıyor. Pek çok reklam anlaşması yapan, programlara katılan Mete Gazoz bir yandan da sosyal medyada  oldukça aktif. Hatta geçtiğimiz günler de GQ Dergisi Ödülleri’nde yılın sporcusu şeçildi. Mete Gazoz, ödül törenini sevgilisi Melike Ayvaz’la katılında, Gazoz’un kalbini çalan kişinin kimliği herkes tarafından merak edilir oldu. Güzelliğiyle göz kamaştıran, Mete Gazoz’un sevgilisi Melike Ayvaz sosyal medyada sürekli aşkını ilan ediyor. Aslında bir grafiker olan Melike Ayvaz zaman zaman eserlerinde sevgilisi Mete Gazoz’a da yer veriyor. 

22 yaşındaki Mete Gazoz’un sevgilisi Melike Ayvaz Instagram’dan ‘melayvaz’ kullanıcı adıyla paylaşımlar yapıyor. Hakkında pek fazla bilgi bulunmayan Melike Ayvaz grafik tasarım işiyle uğraşıyor. Çizimlerini sosyal medya hesabında paylaşan Melike Ayvaz’ın Instagram’da 8 bini aşkın da takipçisi bulunuyor. 











 

DİĞER



DİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR