Garanti, Akbank, Kredi Kartı Borçlarınıza Destek Geldi! 20, 25, ve 50 Bin TL Borç Kapatma Kredisi...

Garanti, Akbank, Kredi Kartı Borçlarınıza Destek Geldi! 20, 25, ve 50 Bin TL Borç Kapatma Kredisi...
YAYIN TARİHİ: 15.06.2021 21:44:00

Bankaların borç kapatma kredisi özellikleri nelerdir? Hangi bankadan kaç tl borç kapatma kredisi verilmektedir. Borç kapatma kredisi faiz oranları nelerdir? Başvuru esnasında gerekli belgeler nelerdir?

Anında 20, 25 ve 50 Bin TL kredi alabilirsiniz.  Bankalardan anında verilen bu kredilerden alarak kredi kartı borçlarınızı kolaylıkla kapatma imkanı bulabilirsiniz. Borç kapatma kredileri ile ilgili tüm detaylar ve haberler yakından takip ediliyor. Son yıllarda vatandaş özellikle kredi kartlarına yönelmeye başladı.

Artan kredi kartı borçlarından dolayı yapılan düzenleme ile beraber borcunuzu kolaylıkla kapatmanız için borç kapatma kredileri devreye alındı. Borç kapatma kredisine borç transferi kredisi de denmektedir. Kredi kartı borç transferi de denilen kredi kartı borç kapatma kredisi borcu olan kişinin borcunu bir anda toplu olarak ödemek isteyip bankaya başvurarak yeni faiz hesaplanmasının ardından borç kapatma kredisi verilmektedir. 

BORÇ KAPATMA KREDİSİ VEREN BANKALAR VE ORANLAR?

Garanti Bankası tarafından 25 Bin TL'ye kadar, 36 ay vade seçeneği ile 25 bin TL'ye kadar borç kapatma kredisi sunmaktadır.

QNB Finansbank tarafından da borç kapatma kredisi imkanı sunulmaktadır. Bu borç kapatma kredisi kişiye özel faiz oranı uygulanarak sunulmaktadır. QNB faiz oranı ile 50.000 TL'ye kadar borç kapama kredisi imkanı sağlanmaktadır.

Bir borç kapatma kredisi imkanı da ING Bank tarafından sunulmaktadır. Bu kredi imkanı da kişiye özel uygulamış olduğu faiz oranıyla sunulmaktadır. Borç kapatma kredisini 50.000 TL'ye kadar verilmektedir. Bu kredi ile kolaylıkla borçlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Bir borç kapatma kredisi de İş Bankası tarafından verilmektedir. İş Bankası bu kredide kişiye özel faiz oranı ile sunarken 36 ay vadeli olarak ve kredi notuna göre kredi imkanı sunulmaktadır.

Bir borç kapatma kredisi imkanı da Akbank tarafından verilmektedir. Akbank borç kapatma kredisini 20 bin TL'ye kadar verirken bu kredide12 ay vade imkanı sunmaktadır. Krediyi güncel faiz oranlarında verilmektedir.


BORÇ KAPATMA KREDİLERİ İÇİN BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Borç kapatma kredi başvurularınızı yapmak için, bankaların şubelerine giderek gerçekleştirebilirsiniz. Alacağınız bankanaın borç kapatma kredisi hakkında detaylı bilgi almak için arzu ettiğiniz bankanın müşteri temsilcileri aracılığı ile ya da internet sitesi üzerinden bilgi sahibi olabilirsiniz.

BAŞVURU DA HANİ BELGELER GEREKMEKTEDİR?

Borç kapatma kredilerine başvuru yapacak olan kişilerden istenen belgeler aşağıda sıralanmıştır;

- Başvuruda Nüfus cüzdanı fotokopisi gerekmektedir.

- Başvuruda İkametgah belgesi

- Başvuruda Maaş bordrosu

- Başvuruda Elektrik , su, doğalgaz vb. faturalardan bir tanesi olması gerekmektedir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER