Fiyatlar 55 Bin TL'den Başlıyor! Vakıfbank, Ziraat, Halkbank İstanbul, Ankara Ve İzmir'de Kelepir Ev

Fiyatlar 55 Bin TL'den Başlıyor! Vakıfbank, Ziraat, Halkbank İstanbul, Ankara Ve İzmir'de Kelepir Ev
YAYIN TARİHİ: 11.01.2022 15:15:00

Ev sahibi olmak isteyenler için harika bir fırsat! ! Vakıfbank, Ziraat, Halkbank’tan kelepir fiyatlara konut alabilirsiniz. Özellikle Ankara, İstanbul ve İzmir’de avantajlı fiyatlarla konut sahibi olmanız mümkün! İşte ayrıntılar!

Gayrimenkul hizmetlerinde her gün emlak fiyatları artmaktadır. Durum böyle olunca ev almak isteyen vatandaşlar zor durumda kalmaktadırlar. Ancak ülkemizin nüfus yoğunluğu bakımından yüksek olan illerimizde kelepir konut satışları yapılmaktadır. Bu iller ise İstanbul, Ankara ve İzmir'dir. Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat bankaları tarafından gerçekleştirilen bu ev satışları oldukça düşük ücretlerle gerçekleştirilmektedir. Fiyatlar 55 bin Türk lirasından başlamakta olup kiradan kurtulmak isteyen veya kendi evine sahip olmayan isteyen vatandaşlar için büyük bir fırsat sunulmaktadır. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de

Bankalar Neden Kelepir Konut Satıyor?


Ev sahibi olmak isteyen vatandaşların birçoğu kelepir konutlara yönelmektedir. Ancak çoğu kimse ucuz bir bütçeyle konut sahibi olmaktan biraz şüphe duymaktadır. Ancak şüphe veya kaygı duyulacak bir husus yoktur. Bu işlemler tamamen yasal olup bankaların müşterilerine sunduğu bir teminattır.Durum böyle olunca vatandaşlar bu bankalardan kredi çekebilir ve kredilerini geri ödeyene kadar bu konutları teminat olarak gösterebilirler. Görüldüğü gibi kefil veya teminat gösterecek mal varlığı olmayan vatandaşlar bu konutlardan yararlanarak bankalardan kolayca kredi çekebilirler. Aynı zamanda bu yöntem ile bankalar konut satışı yapıp hem konut sahibi olurken hem de kredi borcu olup ödeyemeyen vatandaşlarında borcu kapanmış olur.

Halkbank Kelepir Konut Fiyatları Ne Kadar?


Halkbank, 2022 yılı itibari ile satılık konut ilanları yayınladı. Bu ilanlardan çok çeşitli özelliklere sahip ister apartman dairesi ister müstakil her tipte konut bulunmaktadır. Ayrıca ilanların tamamı İstanbul, Ankara ve İzmir için geçerlidir. Kelepir konutların fiyatları 55 bin liradan başlamaktadır. Satış öncesinde bankalar tarafından müşterilerin konutların gezilmesi ve daha iyi değerlendirilebilmesi için mutlaka ilgili bankadan randevu almanız gerekmektedir. 
En ucuz daireler 110 metre karelik daireler olup metre kare büyüklüğüne göre fiyatlarda değişmektedir. Bu konut satışlarından yararlanmak istiyorsanız Halkbank'ın resmi internet sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir.

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR