Ziraat Bankası’ndan 60 ay Vadeli Otomobil Kredisi! Uygun Faizli Otomobil Kredisi Kampanyası Başladı!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Ziraat Bankası’ndan 60 ay Vadeli Otomobil Kredisi! Uygun Faizli Otomobil Kredisi Kampanyası Başladı!

FİNANS

25 Ocak 2021 Pazartesi 12:21:21

Ziraat Bankası’ndan 60 ay Vadeli Otomobil Kredisi! Uygun Faizli Otomobil Kredisi Kampanyası Başladı!

Yeni yılla birlikte, bankaların her alanda sunduğu destekler ve yeni kampanyalar birbiri ardına açıklanıyor. İhtiyaçların farklı bir şekilde arttığı salgın döneminde, bankalar her türlü ihtiyaca yönelik yeni kampanyalar hazırlıyorlar. Bu çerçevede otomobil alma düşüncesinde olan vatandaşlar için, Ziraat Bankası yeni yıl taşıt kredisi kampanyası başlattığını duyurdu. Kampanya sıfır kilometre ve 5 yaşına kadar olan araçları kapsıyor.

Hem ikinci el, hem sıfır kilometre araçlar için kullanılabilen taşıt kredisi, 60 ay vade seçeneğine sahip. Uygun faiz seçenekleriyle sunulan kredi, ikinci el ve sıfır otomobillerin fiyatlarının düştüğü bir dönemde, otomobil almak isteyenler için büyük bir avantaj oluşturuyor.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Başvuruları Nasıl Yapılıyor?

Taşıt kredisi kampanyasına başvurular, Ziraat Bankası mobil şube, internet şubesi, resmi internet sitesi, ATM’ ler, çağrı merkezi ve bankanın şubelerine gerçekleştirilebiliyor. Başvurular vatandaşların istediği zaman ve istediği kanaldan yapılabilmesi için, çok seçenekli olarak hazırlanmış.

Taşıt Kredisi Örnek Ödeme Planı

Herhangi bir araç için kullanılan 50 Bin TL tutarında ki bir kredinin, 48 ay vade seçeneğiyle faiz oranı yüzde 1,75 oranında oluyor. Buna göre aylık eşit taksitli ödeme tutarı 1.663 TL. Bu kredinin yıllık bazda maliyeti yüzde 28,7193 oluyor.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Kampanyasının Özellikleri

Ziraat Bankası tarafından yapılan yeni taşıt kredisi duyurusunda, kredinin özellikleri hakkında da bilgi verildi. Buna göre;

Kredi 5 yaşına kadar olan ikinci el ve sıfır otomobiller için kullanılabiliyor.

Kredi kampanyasında vatandaşlara sunulan en uzun vade seçeneği 60 ay.

Ruhsatların Hususi kaydı bulunan hafifi ticari araçlar ( kamyonet, Pick-up, minibüs gibi ) alınması için finansman olarak bu taşıt kredisi kullanılabiliyor.

Taşıt kredisi kampanyasından faydalanmak isteyen vatandaşlar, alınan aracın rehnini teminat olarak veriyorlar. Banka tarafından gerekli görülmesi halinde, ilave teminat istenebiliyor.

Ziraat Bankası ayrıca Bireysel kredi kullanan tüm müşterilerine Kasko ve hayat sigortası ürünleri de sunuyor.

Avantajlı uygun faiz ve vade oranıyla sunulan bu yeni taşıt kredisi, otomobil fiyatlarının da düştüğü şu dönemde, Ziraat Bankası tarafından vatandaşlara önemli bir avantaj olarak sunuluyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı