Yapı Kredi Bankası, Akbank ve QNB Finansbank 50 Bin TL SMS Kredi kampanyası başlattı
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Yapı Kredi Bankası, Akbank ve QNB Finansbank 50 Bin TL SMS Kredi kampanyası başlattı

FİNANS

5 Şubat 2021 Cuma 22:13:38

Son Güncelleme: 05/02/2021 22:12:17

Yapı Kredi Bankası, Akbank ve QNB Finansbank 50 Bin TL SMS Kredi kampanyası başlattı

Yapı Kredi Bankası, Akbank ve QNB Finansbank 50 Bin TL SMS Kredi kampanyası! 50.000 TL SMS kredi veren bankalar hangileridir? 50.000 TL SMS kredi başvurusu yapmak için şartlar nelerdir? Sizlere yazımızda 50.000 TL’ye kadar SMS ile kredi başvurusu yapacağınız bankalar hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Sizlerde bu bankalar üzerinden 50.000 TL’ye kadar sms kredi başvurusu yapabilir, onaylanan kredinizi de hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

50.000 TL SMS kredi başvurusu yapmak istiyorsanız kredi notunuzun 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. Daha önce bir banka çalışmanızın olması ve bu banka çalışmalarınızda da düzenli ödemeler yapmış olmanız gerekmektedir. Güncel olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı da kapatmanız gerekiyor. 50.000 TL SMS kredi başvurusu yapmak istiyorsanız 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olarak bu vereceğimiz bankalardan anında onay olabilir ve hızlı bir şekilde kredi kullanabilirsiniz. Şimdi sizlere hangi bankalardan kredi alabileceğiniz hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Yapı Kredi Bankası 50.000 TL SMS kredi başvurusu

Yapı Kredi Bankası üzerinden 50.000 TL’ye kadar SMS ile kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Kredi başvurusu yaptığınızda banka 5 dakika içerisinde sizlere kredi sonucunu verir. Sms kredi başvurusu yapmak için cep telefonunuzdan ücretli bir mesaj atmanız gerekmektedir. Cep telefonunuzu Mesaj kısmına girerek buraya Bireysel yazın boşluk bırakın TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve aylık geliriniz yazarak 4411 numarasına mesaj olarak gönderin. Kredi başvurusu sonrası onay alırsanız en yakın Yapı Kredi Bankası üzerinden bu krediyi kullanırsınız. Kredi notunuza göre banka faiz oranı uygulayacaktır.

Akbank 50.000 TL SMS kredi başvurusu nasıl yapılır?

Akbank üzerinden de 50.000 TL’ye kadar sms kredi başvurusu yapılıyor. 50.000tl sms kredi başvurusu yaptığınız zaman banka sizleri üç ay ertelemeli olarak kredi imkanı sunar. 50.000 TL SMS kredi başvurusu yapacak olan müşteriler, Akbank üzerinden onay almak istiyorsa Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaralarını 4425 numarasına göndermeleri gerekiyor. Gönderim sonrasında 10 dakika içerisinde kredi sonucu cep telefonunuza gelir. Onaylanan kredinizi banka şubesinden veya Akbank Direkt uygulaması üzerinden kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu olumsuz olan kişiler Kredi notu düşük olduğu için veya banka sicili bozuk olduğu için olumsuz yanıt alacaklardır.

QNB Finansbank 50.000 tl ye sms kredi başvurusu

Mesaj ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız QNB Finansbank üzerinden de hızlı bir şekilde onay olabiliyorsunuz. TC. kimlik numaranızı 50/30 numarasına mesaj atarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

50.000 TL SMS kredi başvurusu yapacak olan müşteriler bu kredileri onay almaları durumunda en yakın banka şubesinden de kullanabiliyor. Kredi kullanmak isteyen kişiler ayrıca Kredi onayından sonra internet bankacılığı üzerinden de bu kredilerini kullanabilmektedirler. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka sizlere hızlı bir şekilde kredi onayı verir ve bu onaya göre de anında kredinizi kullandırır. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin en az 1200 üzerinde bir kredi notunun olması gerekiyor. SMS ile kredi başvurusu yaptıktan sonra en yakın Şube üzerinden sadece kimliğinizi vererek bu krediyi kullanabilirsiniz.

Odeabank 50.000 TL SMS kredi başvurusu

Odeabank üzerinden 50.000 TL’ye kadar sms kredi başvurusu yapılıyor. Nakit yazıp boşluk bırakın TC kimlik numaranızı 84 44 numarasına göndererek bu banka üzerinden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi başvuru sonucu sizlerin cep telefonuna gelecek ve onaylanan krediyi de en yakın banka şubesinden kullanabileceksiniz. Daha önceden de bu bankadan bir kredi veya kredi kartı kullandıysanız sms ile onay aldıktan sonra internet bankacılığına girerek bu krediyi 36 ay vadeli olarak internet üzerinden daha düşük faizler de de kullanabilirsiniz. Odeabank 50.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler ayrıca ilk taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli olarak yapabilmektedir.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı