Vakıfbank Pandemi Destek Kredisi Duyurusu! Herkes İçin 50 Bin TL Kredi Kampanyası Detayları Belli Oldu
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Vakıfbank Pandemi Destek Kredisi Duyurusu! Herkes İçin 50 Bin TL Kredi Kampanyası Detayları Belli Oldu

FİNANS

17 Şubat 2021 Çarşamba 23:39:19

Son Güncelleme: 17/02/2021 23:40:36

Vakıfbank Pandemi Destek Kredisi Duyurusu! Herkes İçin 50 Bin TL Kredi Kampanyası Detayları Belli Oldu

Korona virüs salgınının vatandaşın ekonomik durumu üzerinde oluşturduğu olumsuz etkilerle mücadele konusunda devletin yanı sıra bankalar tarafından önemli destekler gerçekleştirilmektedir. Kamu bankaları tarafından pandemi sürecinde vatandaşlara sağlanan kredi kampanyaları sayesinde salgın sürecinin çok daha rahat bir şekilde atlatılabilmesine yardımcı oluyor.

Vakıfbank tarafından da açıklanan kredi müjdesi ile birlikte 50 bin TL kredi kampanyası açıklandı. Vakıfbank pandemi kredi destek kampanyası sayesinde vatandaşlar ekonomik olarak önemli bir rahatlama elde ediliyor.

Pandemi süreci kapsamında kamu bankaları tarafından sunulan kredi kampanyaları kapsamında ekonomik olarak vatandaşa ekonomik rahatlık sağlanıyor. Kamu bankaları tarafından sunulan pandemi kredi kampanyalarına bir yenisi de Vakıfbank’tan geldi. Vakıfbank tarafından yapılan açıklama ile tüm hızıyla devam eden pandemi 2.dalgası nedeniyle maddi sıkışıklık içerisinde olan vatandaşlara rahat bir nefes aldıracak kredi desteği sağlanıyor. Vakıfbank kredi kampanyası kapsamında vatandaşlar 20 bin TL ile 50 bin TL şeklinde 2 farklı kredi fırsatı sağlanıyor.

Vakıfbank’tan 36 Ay Vadeli Kredi Kampanyası

Vakıfbank tarafından açıklanan yeni pandemi kredi kampanyası sayesinde vatandaşlar ekonomik olarak destek elde ediyor. Çok uygun geri ödeme koşulları ve düşük faizli kredi kampanyası ile 36 aya varan vadeli kredi kullanımının gerçekleştirilebilmesine yardımcı oluyor. 36 ay vadeli olarak sunulan Vakıfbank kredi kampanyası sayesinde 20 bin TL’ye kadar kredi çekebilme imkanı bulunuyor. 20 bin TL Vakıfbank kredi kampanyası çerçevesinde 1.50% faiz oranı üzerinden kredi kullanımı gerçekleştirilmektedir.

Vakıfbank kredi kampanyası kapsamında 50 bin TL limitli kredi çekmek isteyenler için 1.74% faiz oranı uygulanmaktadır. Kredi başvurusu yapacak kişiler Vakıfbank şubeleri üzerinden başvurularını gerçekleştirebilecektir. Bununla birlikte Vakıfbank mobil bankacılık ve internet bankacılığı kanalları üzerinden de 36 ay vadeli Vakıfbank pandemi destek kredisi kampanyasına başvurular gerçekleştirilebilecek.

En az 18 yaşında olan, sigortalı çalışan olunması ve son 6 aylık süreçte düzenli sigorta prim ödemesi gerçekleştirilmesi gerekiyor. Ayrıca kredi sicil notu mutlaka iyi durumda olması gerekmektedir. Bu şartları sağlayan kişiler Vakıfbank pandemi destek kredisi kampanyasından yararlanabiliyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı