Vakıfbank, Garanti Bankası ve Denizbank 80 bin TL Emekli kredi kampanyası
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Vakıfbank, Garanti Bankası ve Denizbank 80 bin TL Emekli kredi kampanyası

FİNANS

6 Şubat 2021 Cumartesi 23:57:41

Vakıfbank, Garanti Bankası ve Denizbank 80 bin TL Emekli kredi kampanyası

Emeklilere 80.000 TL kredi kampanyası başladı. Emekli olan kişiler maaş taşıması ile birlikte 80 bin TL’ye kadar acil nakit ihtiyaçlarını da sadece kimlikleriyle kredi kullanabiliyor. 80.000 TL emekli kredisi nasıl alınır? Sizlere yazımızda bu konu hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Emekli olan kişiler emekli maaşlarını aldıkları bankalar üzerinden kolay bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Sizlerde eğer emekli kredisi almak istiyorsanız 80 bin TL’ye kadar emekli kredisi kullanabilirsiniz. Sizlere vereceğimiz bu bankalar üzerinden İhtiyaç Kredisi olarak tüm banka borçlanması ve kapatabiliyorsunuz. Özellikle diğer bankalarda olan yüksek limitli kredi kartı borçlarınızı varsa alacağınız emekli kredisi ile beraber bu krediyi ödeyebilirsiniz. Şimdi sizlere hangi bankalardan kolay bir şekilde 80.000 TL emekli kredisi alabilirsiniz bu konu hakkında bilgiler verelim.

Garanti Bankası 80.000 TL emekli kredisi başvurusu

Garanti Bankası üzerinden 80.000 TL’ye kadar emekli kredisi başvurusu yapılmaktadır. Size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek emekli maaşınızı bu bankaya taşımayı taahhüt edersiniz krediniz anında onaylanır ve sizlere kredi kullandırılır. Eğer emekli maaşınız bu bankadan alıyorsanız ve daha önce de kredi kullandıysanız kredinizi internet bankacılığı üzerinden de kullanabilirsiniz. Garanti Bankası emekli olan kişilere ihtiyaç kredisi haricinde kredi kartı konut kredisi ve taşıt kredisi gibi diğer krediler ve hizmet vermektedir.

DenizBank emekli kredisi başvurusu

Denizbank üzerinden de emekli kredisi başvurusu yapılmaktadır. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler banka şubesinden emekli kredilerini alabilirler.

Denizbank 80 bin TL’ye kadar emekli kredisi için müşterilerine destek vermektedir. Size en yakın banka şubesine gittiğimizde bu krediyi kullanabilmeniz için bankaya emekli maaşınızı taşımanız gerekiyor.

DenizBank emekli kredisi başvurusu yaptığınızda düşük faiz oranları ile birlikte de işlem yaparsınız krediler 80 bin TL’ye kadar ve 36 ay vade ile verilmektedir. Dilerseniz ilk taksit ödemeniz de 3 ay erteleme de yapabiliyorsunuz. Denizbank üzerinden kredi kullanan emekliler ayrıca aidatsız kredi kartı olan emekli Bonus kredi kartını da alabiliyor.

Vakıfbank 80.000 TL emekli kredisi başvurusu

Vakıfbank üzerinden de 80.000 TL emekli kredisi başvurusu yapılabilmektedir. Banka özellikle kamu bankası olmasından dolayı daha düşük faiz oranları ile emekli kredisi sunmaktadır. Sizlerde bu banka üzerinden emekli kredisi almak istiyorsanız en yakın Vakıfbank şubesine giderek buradan kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

36 ay vade ile verilen emekli kredilerinde banka şubesinden maaş alan müşteriler maaşlarının 22 katına kadar kredilerini kullanabilmektedir. Eğer maaşınız bu bankada değilse maaş taşımadan önce 15 katına kadar kredi alabilir, daha sonra da maaş taşıma işlemleri sonrasında 7 katına kadar daha ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. 80.000 TL emekli kredisi kullandığınız zaman banka diğer banka borçlarımı da kapatmak ister. Tek bir bankaya ödeme yaparak daha kolay bir ödeme tablosu oluşturabilirsiniz. 3 ayda bir ödemeli 2 ayda bir ödemeli kredileri Vakıfbank üzerinden almanız mümkündür. Ayrıca artan ve azalan taksit seçenekleri de bu banka üzerinden emeklilere sunulmaktadır.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı