Sigortası olanlara 75 bin TL kredi kampanyası başladı! Vakıfbank, Denizbank ve Yapı Kredi
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Sigortası olanlara 75 bin TL kredi kampanyası başladı! Vakıfbank, Denizbank ve Yapı Kredi

FİNANS

9 Şubat 2021 Salı 23:58:44

Sigortası olanlara 75 bin TL kredi kampanyası başladı! Vakıfbank, Denizbank ve Yapı Kredi

Sigortası olanlara 75 bin TL kredi kampanyası başladı. Sigortası olanlara 75 bin TL’ye kadar kredi kampanyası başvurusu nasıl yapılır? Sizlere yazımızda bu konu hakkında bilgiler vereceğiz.

Sigortanız var mı? Bankalardan sıkıntınız yoksa 75 bin TL’ye kadar sadece kimliğiniz ve kredi alacağımız bankaları sizlere vereceğiz. Sigortası olan kişiler 75 bin TL’ye kadar kredi kullanmak istiyorsa kredi notu en az 1100 ve üzerinde olması gerekiyor. Sizin değer kredi notunuz 1100 ve üzerinde ise kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan kredinizi hemen aynı gün içerisinde 75 bin TL’ye kadar kullanabilirsiniz. Şimdi sizlere hangi bankalar üzerinden 36 ay vadeye kadar 75000 TL ihtiyaç kredisi alabileceğiniz hakkında bilgiler vereceğiz. Sigortanızın olması durumunda bu bankalardan kredi alabilirsiniz.

Vakıfbank 75000 TL sigortası olanlara ihtiyaç kredisi kampanyası

Vakıfbank 75 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Sizlerde bu banka üzerinden hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Vakıfbank devlet bankası olmasından dolayı müşterilerin en az 6 aylık sigortasının olmasını isteyecektir. Ayrıca emekli olan kişilerde bu bankadan kredi kullanabilirler. Size en yakın Vakıfbank şubesine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka toplamda 36 ay vade ile sizlere kredi imkanı sağlayacaktır.

Eğer daha önce hiçbir bankadan kredi kullanmadıysanız da bu banka üzerinden ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Şartlara uygun olmanız ile beraber kredinizi hemen onay alabiliyorsunuz.

Denizbank 75000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Kredi başvurusu yapacak olan kişiler 75 bin TL’ye kadar onay almak istiyorsa SMS atarak bu kredi için başvuruda bulunabilirler. Kredim TC kimlik yazarak 3280 numarasına gönderirseniz, Denizbank’ın SMS kredi servisinden başvuru yapabilirsiniz.

Denizbank 75 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyası başlatmıştır. Sizlerde bu banka üzerinden kredi başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca banka şubelerinden ve bankanın resmi internet sitesi üzerinden de ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak 75.000 tl için kredi kullanabilirsiniz. 3 aylık sigortanızın olması yeterli olacaktır.

Yapı Kredi Bankası 75000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Sigortası olan müşterilerin kredi onayı alabilecekleri bankalarından bir tanesi de Yapı Kredi Bankası olmaktadır. 75 bin TL’ye kadar banka sizleri hızlı bir şekilde kredi onayı vermektedir.

Yapı Kredi Bankası üzerinden 75000 TL kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bankanın internet sitesine girerek buradaki ihtiyaç kredisi başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmanız yeterli olacaktır. Bu şekilde kredi başvurunuzu yapar ve onay alırsanız da banka şubesinden kredinizi kullanabilirsiniz.

Ayrıca bankanın müşterisiyseniz internet bankacılığını kullanarak şubeye gitmeden hafta sonu dahil olmak üzere kredinizi kullanabiliyorsunuz. Yapı Kredi Bankası mobil uygulamasına girerek 75000 TL kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Sigortanızın olması ve en az 2 aylık sigorta geçmişinizin olması ile birlikte kredi notunuz da 1200 ve üzerinde ise bu banka üzerinden kredi onayı online olarak da alabilirsiniz. Krediler genellikle sizin kredi notunuza göre faiz oranları sağlanarak yapılacaktır.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı