PTT’den Büyük Kredi Kampanyası başladı! PTT Kredi Kampanyası ile Nakit İhtiyaçlarını Kolayca Karşılayın
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

PTT’den Büyük Kredi Kampanyası başladı! PTT Kredi Kampanyası ile Nakit İhtiyaçlarını Kolayca Karşılayın

FİNANS

16 Şubat 2021 Salı 19:36:18

Son Güncelleme: 16/02/2021 19:37:42

PTT’den Büyük Kredi Kampanyası başladı! PTT Kredi Kampanyası ile Nakit İhtiyaçlarını Kolayca Karşılayın

Acil nakit ihtiyacı olan kişiler için kredi hizmetleri sunan PTT tarafından 2021 yılı içinde birbirinden avantajlı kredi kampanyaları duyuruldu. Vatandaşların çok uygun koşullarda yararlanabildiği ve geri ödeme koşulları son derece ideal olan çok sayıda PTT kredi kampanyası bulunuyor.

1Acil nakit ihtiyacı olanların ve acil ihtiyaçları bulunan kişilerin yararlanabildiği PTT kredi kampanyaları ile herkes pandemi sürecinde önemli bir rahatlık yakalıyor. PTT kredi başvuruları nasıl yapılacak? PTT kredi kampanya koşulları neler? Soruları da bu süreçte kredi kullanmak isteyen kişiler tarafından çok merak ediliyor. PTT’nin tüm kredi kampanyaları ile ilgili en güncel bilgiler haberimizde!

PTT tarafından 2021 yılında da vatandaşlara büyük bir rahatlık sağlayacak kredi kampanyaları sunuluyor. Milyonlarca vatandaşın yararlanabildiği 2021 PTT kredi kampanyaları ile ilgili tüm detaylar da belli oldu. Vatandaşlar PTT’nin anlaşmalı olduğu bankalar üzerinden son derece pratik bir şekilde kredi kullanabilme şansına sahip olabiliyor. PTT kredi kampanyaları kapsamında uygulanan 2021 kredi faiz oranları da belli oldu.

PTT ve Aktifbank Emekli Kredisi Protokolü İmzaladı

PTT ile Aktifbank arasında imzalanan anlaşma ile birlikte milyonlarca emekli için çok uygun koşullarda kredi kampanyası sunuluyor. Türkiye genelinde pandemi döneminde ihtiyaçları artan emekliler için emekli kredi kampanyaları PTT tarafından Aktifbank aracılığı ile sunuluyor. PTT ile anlaşma sağlayan Aktifbank tarafından kredi limiti ne olursa olsun fark etmeksizin emekliler için 2.49% kredi faiz oranı ile emekliye kredi kampanyası düzenlemektedir. Böylelikle emekliler pandemi dönemindeki ihtiyaçlarını daha uygun koşullarda karşılayabilmelerine yardımcı olunuyor:

Vakıfbank ve PTT 20 Bin TL Düşük Faizli Kredi Kampanyası

PTT’nin anlaşmalı olduğu bankalardan birisi olan Vakıfbank’tan da 2021 yılında birbirinden avantajlı kredi kampanyaları düzenleniyor. Bu kapsamda Vakıfbank müşterisi olan kişiler için 20 bin TL limitli kredi kampanyası düzenlenmektedir. Vakıfbank 20 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında vatandaşlar sadece 1.52% kredi faiz oranı üzerinden kredi kullanabilme şansına sahip olabiliyor.

Vakıfbank, PTT ile gerçekleştirdiği anlaşma kapsamında tüm emekliler için aldıkları emekli maaşlarının 10 ile 15 katına kadar düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlemektedir.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı