Kredi notu düşüklere 40 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyası başladı
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Kredi notu düşüklere 40 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyası başladı

FİNANS

10 Şubat 2021 Çarşamba 00:01:35

Kredi notu düşüklere 40 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyası başladı

Kredi notu düşüklere 40 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyası başladı. Kredi notu düşük olan kişilere 40 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi nasıl alınır? Sizlere yazımızda bu krediler hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Kredi başvurusu yaptığınız zaman 40 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Kredi notunuz eğer düşük ise ve bankalarda bir sıkıntınız yoksa bu bankalar sizlere yardımcı olur.

Bilindiği gibi kredi almak istiyorsanız banka kredi notunuzunda uygun olması gerekiyor. Kredi notu düşük olan müşteriler maalesef onay olamazlar. Sizlerde kredi notunuz düşük ise kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bazı bankaların kredi kampanyalarına katılarak 40 bin TL’ye kadar onay alabiliyorsunuz.

40.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler şartlara uygun olmaları durumunda vereceğimiz bankalardan kredi notu yüzünden onay alamıyorsa bile onay alarak ihtiyaçlarını giderebilirler. İhtiyaç kredisi ve bireysel kredi olarak verilecek olan bu kredileri başvuru yapacak olan 3 derece 36 ay vade ve ilk taksit ödemelerinde de 3 ay erteleme yapabiliyor.

Aktif Bank 40.000 TL kredi

Aktif Bank N-kolay kredi kampanyası olarak müşterilerine Kredi notu düşük olsa bile kredi onayı veren bankalardan birisidir. Faiz oranlarını karşılaştırma yaptığımız zaman bu bankanın faiz oranlarının yüksek olduğunu göreceğiz. Çünkü Kredi notu düşük olan kişilere kredi veren bankaların faiz oranları yüksek olmaktadır.

Sizlerde kredi notunuz düşük ve diğer bankalarda hiç bir sıkıntınız yoksa banka şubelerine gitmeden Aktif Bank üzerinden kredi başvurusu yaparak ne kadar onay olacağınızı görebiliyorsunuz. Kredi başvurusunda bankanın resmi internet sitesinden veya bankanın SMS servisini kullanarak başvuru yapabilirsiniz.

SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız Kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra bu mesajı 3050 Numarasını gönderin. Bu şekilde Kredi başvurusunu yapmış olacaksınız.

Kredi başvurunuz onaylandıktan sonra şubelere gitmeyeceksiniz. Sizleri arayacak olan müşteri temsilcisi ev adresimizde veya iş adresinizi de sizleri bu krediyi kullandıracak.

Halkbank 40.000 TL kredi başvurusu

Halkbank üzerinden de 40 bin TL’ye kadar kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Kredi başvurusu yapacak olan müşterilerin şartlara uygun olmaları durumunda şubeler üzerinden bu kredileri alabileceğini söyleyebiliriz. Halkbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler 40.000 TL kredi limitlerini kullanmak için en az 6 aylık sigortasının olması veya emekli olması gerekiyor.

Halkbank kredi notu düşük olan kişilere kredi onayı verdikten sonra düşük faiz oranları ile müşterilerine imkan sağlayacaktır. Özellikle emekli olan kişiler icralık borçlarını da kapattıktan sonra emekli maaşlarını Halkbank’a taşırsa bu banka üzerinden yüksek limitli emekli kredilerinde kullanabiliyor.

Kredi notu düşük olan kişilere 40 bin TL’ye kadar bu bankalardan kredi onayı alabilirler. Halkbank gibi ayrıca Ziraat Bankası ve Vakıfbank üzerinden de aynı şartlara uygun olarak kredi başvurusu yapabilir ve 40.000 TL kredi kullanabilirsiniz.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı