İş Bankası İş Cep kredisi başvurusu başladı! İş Cep üzerinde 30 bin TL'ye kadar kredi imkanı sağlanıyor
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

İş Bankası İş Cep kredisi başvurusu başladı! İş Cep üzerinde 30 bin TL’ye kadar kredi imkanı sağlanıyor

FİNANS

11 Şubat 2021 Perşembe 23:47:26

İş Bankası İş Cep kredisi başvurusu başladı! İş Cep üzerinde 30 bin TL’ye kadar kredi imkanı sağlanıyor

İş Bankası İş Cep kredisi başvurusu başladı. İş Cep üzerinde 30 bin TL’ye kadar kredi imkanı sağlanıyor. İş Bankası İş Cep 30.000 TL ihtiyaç kredisi nasıl kullanılır? Kredi başvuru şartları nelerdir? Online olarak kredi almak isteyenler nasıl işlem yapar? Sizlere bu konu hakkında bilgiler vermek istiyoruz. İş Bankası İş Cep kredisi kendi banka müşterisi olan kişilere verilmektedir.

İş Bankası üzerinden kredi kullanacak olan kişiler çeşitli kredi kampanyalarına katılarak ihtiyaçlarını giderebilirler. Son yapılan kredi kampanyası ile birlikte 30.000 TL’ye kadar olan kredi başvurularınızı banka şubelerine gitmeden hızlı bir şekilde alabileceksiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler İş Bankası üzerinden bu kredileri kullanmak istiyorsa kredi notu en az 1350 ve üzerinde olması gerekiyor. Kredi notu yüksek olan kişiler bu kredileri kullanabilirler. Ayrıca bu bankada bir hesabınızın olması ve hesabınıza bağlı bir internet bankacılığı şifremizin de olması gerekmektedir. Bu şekilde kredinize hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

İş Bankası İş Cep kredisi 30.000 TL

İş Bankası İş Cep Kredisi olarak 30 bin TL’ye kadar kredi imkanı sağlamaktadır. 36 ay vade ve 3 ay ertelemeli olarak kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler şartlara uygun olmaları durumunda İş Cep üzerinden anında Online olarak bu kredileri kullanabilmektedirler. Sizler de eğer İş Cep kredisi kullanmak istiyorsanız internet bankacılığını ile birlikte mobil uygulama olan İş Cep uygulamasına girmeli, buradan ihtiyaç kredisi başvuru bölümünden kredi başvurumuzu yapmalısınız. İş Cep üzerinden yapacağınız Kredi başvurularında kredi onayı almanız ile beraber anında krediniz hesaba yatacaktır. Bu şekilde hafta sonu dahil ve mesai saatleri dışında da İş Bankası üzerinden kredi kullanabilirsiniz. İş Bankası müşterisi değilsiniz banka şubelerinden veya bankanın resmi internet sitesi üzerinden kredi başvuru formunu doldurarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

İş Bankası ihtiyaç kredisi

İş Bankası ihtiyaç kredisi çalışan kişilere devlet memuru olan kişilere ve emekli olan kişilere sağlanmaktadır. Sizlerde eğer bu şekilde kredi kullanmak istiyorsanız, İŞ Bankası kredi kampanyalarını değerlendirebilirsiniz. Özellikle bu banka düşük faiz oranları ile müşterilerine kredi imkanı sağlamaktadır. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin kredi notu uygunsa bu bankadan bireysel olarak ihtiyaçlarına göre kredi kullanabilirler. Özellikle emekli olan kişiler emekli maaşlarına bu bankaya taşıyarak İş Bankası emekli kredisi kullanılabiliyor. İş Bankası emekli kredileri banka şubelerinden verilmektedir. 100.000 TL’ye kadar alacağınız bu krediler haricinde bireysel olarak kredi kullanacak olan kişilerin 3 ay ertelemeli kredi alabileceğini söyleyebiliriz.

İş Bankası esnaf kredisi başvurusu

Bireysel kredilerde olduğu gibi esnaf olan vatandaşlar da İş Bankası üzerinden online ve banka şubelerinden kredi kullanabiliyorlar. Online ve banka şubelerinden kredi kullanacak olan esnaflara en az 2 yıllık vergi levhasının açık olması gerekmektedir. Ayrıca banka kredi notu ve kredi sicili de önemli olacaktır. Size en yakın İş Bankası şubesine giderek ticari bölümden size özel olan kredi kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı