İki bankadan anında 15.000 TL kredi kampanyası başladı
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

İki bankadan anında 15.000 TL kredi kampanyası başladı

FİNANS

24 Ocak 2021 Pazar 23:23:34

İki bankadan anında 15.000 TL kredi kampanyası başladı

İki bankadan anında 15.000 TL kredi kampanyası başladı. İki bankadan anında 15.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? İki bankadan anında onaylı 15.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu için şartlar nelerdir? Sizlere yazımızda eğer ihtiyaç kredisi kullanacaksınız vereceğimiz iki bankadan üzerinden hemen kredi başvurusu yaparak nasıl onay olacağınızdan bahsedeceğiz.

15.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler belirli şartlara uygun olmaları durumunda vereceğimiz bu iki banka üzerinden ihtiyaç kredisi kullanarak nakit ve acil para ihtiyaçlarına gidebilirler. Acil para ihtiyacı olan kişilerin ilk başvuru yaptıkları yöntemlerden birisi olan banka kredilerinde kredi başvurusu yapacak olan kişinin değerlendirme sonucuna göre onay olacağını söyleyebiliriz. Sizler de eğer bir bankadan kredi kullanmak istiyorsanız banka kredi politikalarına uygun olmanız durumunda bu krediyi anında kullanabilirsiniz.

15 bin TL’ye kadar anında kullana bileceğiniz 2 banka bulunmaktadır. Bu iki bankadan da aynı politikalara göre onay alabiliyorsunuz. İki banka üzerinden yapacağınız kredi başvurularında onay almanız da beraber isterseniz banka şubesinden isterseniz de internet bankacılığı üzerinden bu kredileri kullanabilirsiniz. O bankalardan birincisi Akbank, İkincisi ise Denizbank olmaktadır. Şimdi sizlere bu bankalardan nasıl kredi başvurusu yapabilirsiniz bu konu hakkında bilgiler verelim.

Akbank 15.000 TL kredi başvurusu

Akbank üzerinden 15.000 TL kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler belirli şartlara uygun olmaları durumunda kredilerinin banka şubelerinden kullanabiliyor. Size en yakın Akbank şubesine giderek hemen kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bankaya giderken kimlik ve gelir belgeniz yanınızda götürmeniz yeterlidir. Eğer şubeye gitmeden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız SMS atarak hemen ne kadar onay aldınız görebilirsiniz. Kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı 44 25 numarasına göndererek Akbank üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka sizlere 5 dakika içerisinde kredi sonucunu verir. Onaylı kredinizi banka şubesinden kullanabilirsiniz. Ayrıca Akbank üzerinden 15 bin TL’ye kadar kredi kullanacak olan kişiler Akbank direkt internet bankacılığını kullanarak da işlem yapabiliyor.

Denizbank 15.000 TL kredi başvurusu

Denizbank üzerinden 15 bin TL’ye kadar kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Bunun için bir SMS atmanız yeterli olacaktır. Şubeye gitmeden kredi başvurusu yapacak olan kişiler cep telefonlarında Mesaj kısmına girerek buraya KREDİM yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaralarını yazdıktan sonra bu mesajı 32/80 numarasına göndermeleri yeterlidir.

Denizbank üzerinden 15 bin TL’ye kadar kredi başvurusu yapmış olacaksınız. Kredi başvurusu sonrasında hemen sizlere onay verilecek ve onaylanan kredinizi de hemen aynı gün içerisinde banka şubesinden kullanabileceksiniz. Kredi kullanmak isteyen kişilerin kredi notu uygun olması durumunda ayrıca internet bankacılığını kullanarak da şubelere gitmeden kredilerini hesaplarına atabileceklerini söyleyebiliriz. Bunun için Denizbank internet bankacılığı veya Denizbank mobil uygulamasını kullanmanız yeterlidir. 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeye kadar 15.000 TL kredi kullanacak olan kişiler kredi notuna göre de faiz oranlarından yararlanacaklardır.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı