Garanti Bankası 40000 TL Kredi kampanyası! 3 ay Ertelemeli!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Garanti Bankası 40000 TL Kredi kampanyası! 3 ay Ertelemeli!

FİNANS

10 Şubat 2021 Çarşamba 23:48:48

Garanti Bankası 40000 TL Kredi kampanyası! 3 ay Ertelemeli!

Garanti Bankası 40.000 TL kredi kampanyasına başladı. Garanti Bankası 3 ay ertelemeli 36 ay vade ile 40.000 TL ihtiyaç kredisi kampanyası devam ediyor. Sizlerde bu kredi kampanyasına katılarak hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir, başvurunuz sonrasında kredi onayı alırsanız hemen aynı gün içerisinde kredinizi kullanabilirsiniz. Garanti Bankası 40.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır, kredi başvuru şartları nelerdir sizlere bu konu hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası olarak müşterilerine sürekli güncel kredi kampanyaları yapan bankaların başında gelmektedir. Sizlerde bu banka üzerinden hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabilir, onaylanan kredinizi anında kullanabilirsiniz. Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler için yapılan son kredi kampanyasında 40 bin TL’ye kadar hızlı bir şekilde kimlik ve kredi onayı vermektedirler. Kredi kullanabilmeniz için kredi notunuzun 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. Ayrıca kredi notu düzgün olan müşterilerin sigorta durumları da 90 gün sigortalı olması şartı vardır. Sizler de şartları uygun olduğunuzu düşünüyorsanız Garanti Bankası üzerinden 40.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Şimdi sizlere kredi başvurusu yöntemleri hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Garanti BBVA Bankası 40.000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

Garanti BBVA Bankası üzerinden 40 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler şartlara uygun olmaları durumunda kredilerini aynı gün içerisinde Garanti Bankası şubesinden kullanabilirler. Kredi başvurusu yapmak için size en yakın banka şubesine sadece kimliğiniz ile birlikte gitmeniz yeterli olacaktır. Kimliğinizi bireysel müşteri temsilcisine verdikten sonra krediniz değerlendirmeye alınacak ve sigorta durumunuz ile kredi notunuza bakıldıktan sonra kredi sonucu sizlere hemen söylenecektir. Onaylanan krediyi hemen aynı gün içinde gişelerden kullanabilirsiniz. Garanti Bankası 40.000 TL ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin yeni işe başlamış olması durumunda maalesef onay alamayacağını söylemek istiyoruz. Eğer kredi notunuz sıfır ise ve daha önce hiçbir bankadan kredi kullanmadıysanız Garanti Bankası’na sizlere 40.000 TL kredi verecektir. Ayrıca bu bankanın kredisini kullanan kişiler Bonus özellikli kredi kartı olan Garanti Bonus kredi kartını da alabileceklerdir.

Garanti BBVA Bankası emekli kredisi

Garanti BBVA Bankası üzerinden emekli kredisi başvurusu yapılmaktadır. Garanti Bankası emeklileri emekli maaşlarını bu bankaya taşıdıktan sonra 40.000 TL ve üzerinde kredi başvurusu yapabilirler. Eğer bir ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız Garanti Bankası şubelerine giderek emekli maaşınızı bu bankadan almanızı istediğinizi söylerseniz. 40.000 TL ve üzerinde emekli kredisi kullanabilirsiniz. Genellikle maaşınızın 20 katına kadar Garanti Bankası emekli kredisi vermektedir. Garanti Bankası emekli kredisi kullanacak olan müşteriler 36 ay vade ve 3 ay ertelemeli olarak da kredilerini kullanacaklardır. 100.000 TL üzerinde Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız ipotek karşılığı kredi başvurusu yapabilirsiniz. İpotek karşılığı kredilerde vereceğiniz ipoteğin ekspertiz değerinin yarısına kadar kredi kullanabiliyorsunuz.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı